Wpis z mikrobloga

cześć, przechodzę dzisiaj lekka załamke, otóż słucham rapu od 6-7 lat, od zawsze moim top 1 był pezet ale ostatnio dochodzi do mnie refleksja bo taki mój ala idol wcale taki idealny nie jest, rap pod kasę od 10 lat, akcja z wyzywaniem fanki dużo tego, muzyka tez taka zrobiła sie od niego mało autentyczna, czytam opinie ludzi co sie znają w temacie i chyba nie tylko ja to widzę, nie czas na wypisywanie jego wad. zauważam tez ze w ogóle chyba nie ma rapera w polsce który serio cieszyłby się dobra opinia: bycia szczerym, oryginalnym i wierzącym w swoje ideały, zapraszam zatem do dyskusji kto według was serio jest po prostu dobrym muzykiem i człowiekiem, szczerym w tym co robi
#polskirap #dyskusja
  • 45
@tsumazi: wiesz, chyba dochodzę do wniosku ze masz rację a naprawdę jakos sorawia mi to dzisiaj duża przykrość rapu slucham 1/3 zycia i to kawal czasu a tylko wyłączanie polskiegoi tak od kilku msc proboje wierzyc ze wcale to wszyskro nie jest takie sztuczne, może łona? dwa sławy? tylko to mi przychodzi do głowy
@L3gion: tymek? kurcze ni bez przesady, asthma monotonny nie tradiaja do mnie piosenki i papierosach, vixena nie znam, zeus nawet nawet prawdziwy ale styl nie mój, bisza sprawdzę
no prośba 2 mln zlotych od tak dla bogatego typa ltory wlasnie kupil bmw za p miliona?


@antekstr: Każdy udaje świętego a sam byś nie wziął? Oszukujesz samego siebie mówiąc że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tymek? kurcze ni bez przesady


@antekstr: Poza albumami które sam mówi że należy traktować na luzie to ma pełno "prawdziwych" kawałków. Prywatnie człowieka nie znam ale zdaje się kimś kto szanuje fanów i chce robić coś więcej niż kawałki o kasie i sukach.
@L3gion #!$%@?, mimo że kasa mi się ostatecznie przydała, by przetrwać, ja się zastanawiałem, czy wziąć te 5 kafli pomocy dla przedsiębiorców w 2020, a ten palant srajacy kasą bez żenady bierze 2 bańki i kupuje za to wypasioną furę i jeszcze potrafi kpić z podatników, że się mina to złożyli?! Żałosny typ i tyle.
a taki noname ma kase ot tak


@antekstr: No tak 10+ lat budowania kariery, pisania tekstów, współpracy z największymi ludźmi z branży muzycznej, promowania Kato a w między czasie dbanie o rodzinę to "bycie no namem" i brak uczciwej pracy ¯\_(ツ)_/¯ Ja już nie mówię tego aby go bronić a aby spojrzeć bez różowych okularów.
@OSH1980 I nie, nie wziąłbym takiej kasy, gdybym miał jej tyle co on. A nawet gdybym nie miał, to z pewnością wziąłbym tyle, by móc jakoś przetrwać bez zamykania działalności. Na to to było, a nie na fundowanie na koszt społeczeństwa ekstrawaganckich zabawek!
a się zastanawiałem, czy wziąć te 5 kafli pomocy dla przedsiębiorców w 2020


@OSH1980: Jeśli patrząc na ten kraj i ten rząd jeszcze zastanawiałeś się czy skorzystać to sory ale mam złe wiadomości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wy ludzie w jakiejś bańce żyjecie? Że jak nie weźmiecie to będziecie szlachetnymi rycerzami?
Ja mam w dupie czy wziął bo sam bym to zrobił.