Wpis z mikrobloga

cześć, przechodzę dzisiaj lekka załamke, otóż słucham rapu od 6-7 lat, od zawsze moim top 1 był pezet ale ostatnio dochodzi do mnie refleksja bo taki mój ala idol wcale taki idealny nie jest, rap pod kasę od 10 lat, akcja z wyzywaniem fanki dużo tego, muzyka tez taka zrobiła sie od niego mało autentyczna, czytam opinie ludzi co sie znają w temacie i chyba nie tylko ja to widzę, nie czas na wypisywanie jego wad. zauważam tez ze w ogóle chyba nie ma rapera w polsce który serio cieszyłby się dobra opinia: bycia szczerym, oryginalnym i wierzącym w swoje ideały, zapraszam zatem do dyskusji kto według was serio jest po prostu dobrym muzykiem i człowiekiem, szczerym w tym co robi
#polskirap #dyskusja
  • 45
  • Odpowiedz
@antekstr: ja mam wrażenie, że jest pełno dobrych i szczerych raperów tylko poszukaj trochę w podziemiu.
Moje ulubione grupy to yez yez yo(nie nagrywają już) i wysoki lot(wolę ich stare utwory, ale sentymentem ich nadal darzę).
A z tych którzy się wybili to polecam Aviego.
  • Odpowiedz
@L3gion: w jakiej bańce? To się nazywa uczciwe podejście do sprawy. I nie, w dupie mam, że ten kraj uisiłuje mnie wydymać. Ja tego nie robię, bo gdybym zaczął, to tak naprawdę nie różniłbym się niczym od polityków. W ostateczności stąd wyjadę.
  • Odpowiedz
  • 1
@antekstr nie chciało mi się czytać wszystkiego, ale jak mówisz, że słuchasz rapu 1/3 swojego życia i nie znasz Bisza to coś poszło nie tak xd
  • Odpowiedz
  • 0
@OSH1980 ale chłopie on to nie brał dla siebie, tylko na ludzi którzy pracują z nim. Miał im poprostu nie zapłacić? Podobna sprawa była z Pawbeatsem, też się do niego przysrali, tylko, że on zatrudnia całą orkiestrę i miał powiedzieć sorry, nie gramy to teraz rok bez hajsu mordeczki jesteście?
  • Odpowiedz
  • 0
@OSH1980 tak? Pokaż, gdzie powiedział, że za ten hajs kupił furę.

I nie to, że go bronie, bo szczerze to mam #!$%@? w typa totalnie. Poprostu #!$%@? trochę te ocenianie gdy jest się tylko obserwatorem.
  • Odpowiedz
  • 0
@OSH1980 fakt? Serio? Aż przeczytałem i obejrzałem ten filmik i jak dla mnie nie powiedział, że kupił auto za hajs z dotacji, ewidentnie kręci sobie bekę. Tam nawet w tym artykule jest wspomniane, że z każdej złotówki musi się rozliczyć. Racja, może pokazać jakieś lewe faktury czy cokolwiek.

Zresztą #!$%@? mu w dupę i tak go nie lubię xd
  • Odpowiedz