Wpis z mikrobloga

@niochland: a umiesz pisać bez awanrurowania się?

Ile jest takich sprawnych kobiet? A co sie stanie jak przeciwstawiaz jej równie wysportowanego mężczyznę?

Większość kobiet jest słabsza fizycznie od większością mężczyzn. To nie podlega żadnej dyskusji. Nikt na całej planecie tego nie podważa. Oprócz zdaję sie
  • Odpowiedz
na punkcie wyższości swojej płci, żeby tego nie widzieć


@niochland: nikt nie wywyższa swojej płci, skończ dopowiadac sobie bzdury

Różnice są w płciach, i to różnice gigantyczne, które warunkują pewne rzeczy. Nie ja to wymyśliłem, tylko
  • Odpowiedz
@Nabuhodozur: Typ na filmiku to zwykły burak i damski bokser. Ja to widzę tak:
Dziewczyna dokucza typowi, a on w podobnym tonie jej odpowiada. Tak wiec ona podchodzi do niego bliżej, na taka bezpośrednia konfrontacje bo wie ze typ jest tchórzem. Na gest ze śmierdzi jej z ryja odpycha/popycha typa, a ten jakby tylko na to czekał, overkill na maksa. Taka kanonadę kiedyś dostałem od kolegi w klasie. Tak się
  • Odpowiedz
@eMaciek: Zwykły gnojek i mam nadzieję, ze ktoś mu naklepał potem za tą akcję. Gdyby to dwóch typów się biło i po walce jeden by drugiego kopnął, to byłoby "hur dur niehonorowe" ale że tutaj kopnął grubą laskę no to już jest ok bo według według wykopków taka osoba to podczłowiek.

Nie różnice sie niczym od feministek, płaczecie, że dla nich brzydki facet to nie człowiek, dla was gruba laska
  • Odpowiedz
@eMaciek: ostatnim kopniakiem pokazał że jednak jest lamusem i napinaczem ( ͡° ͜ʖ ͡°) To była właśnie ta cienka granica, którą przekroczył. Zupełnie niehonorowe, powinien zakończyć na pierwszym odepchnięciu, a tak to cóż, wiejski bokser
  • Odpowiedz
@eMaciek: widać, że laska jest raczej uważana za taka chłopczyce, kozioł ofiarny grupy etc. Jakby była laską do której się zalecają faceci to takie coś by nie miało racji bytu. Pewnie każdy z nas miał w podstawówce taką osobę która odstawała od klasy z róznych powodów i znalazło się kilka osób, które z nie wiadomo jakich przyczyn uprzykrzały takiej osobie zycie a reszta klasy albo się śmiała albo była obojętna,
  • Odpowiedz
@Nabuhodozur: należy pamiętać także o psychice. Facet wpędzony w szał będzie się zachowywał zupełnie inaczej, niż mając swoje nerwy na wodzy. Tężyzna fizyczna to nie wszystko. Brak zahamowań i związana z tym prędkość działania mogą okazać się tutaj kluczowe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@eMaciek: Typiara wygląda na taką co z niej wszyscy się śmieją (szczególnie ten gest ze smrodem z ryja i beką publiki) i gość musiał jej #!$%@?ć krzycząc "nie dotykaj mnie #!$%@?" brzydząc się jej, smutne trochę.
  • Odpowiedz
Co innemu facetowi może podbić oko, dla kobiety może oznaczać śmierć :p Natura niestety ma w dupie równouprawnienia


@Nabuhodozur: O czym ty #!$%@? opowiadasz? Wymyślasz jakieś niestworzone scenariusze, że kobiety przeliczają swoje siły w pojedynkach z facetami, bo obejrzałeś śmiesznego gifa? xD
  • Odpowiedz