Wpis z mikrobloga

@El_Trufel: no po wykopie można by tak pomyśleć, ale moje obserwacje są zupełnie inne. Rewolucja seksualna to jedna z najlepszych rzeczy jakie spotkały ten świat. Jak pomyślę, że miałbym mieć jedną partnerkę seksualną przez całe życie to mi niedobrze.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Ja o badaniach statystycznych, a ty o swoich wyobrażeniach. Przed rewolucją seksualną można było mieć więcej partnerów niż jednego do końca życia, tylko źle było widziane obnoszenie się z tym.
  • Odpowiedz
@El_Trufel: no po wykopie można by tak pomyśleć, ale moje obserwacje są zupełnie inne. Rewolucja seksualna to jedna z najlepszych rzeczy jakie spotkały ten świat. Jak pomyślę, że miałbym mieć jedną partnerkę seksualną przez całe życie to mi niedobrze.


@Pierorzek: skoro masz konto na wykopie to ani 1 nie było xD Divy się nie liczą
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: mam konto na wykopie bo nie mam telewizji ani nie przeglądam onetu a chcę wiedzieć co z grubsza się dzieje na świecie. Nie szukam tu kolegów.

Czemu divy się nie liczą, bo ty tak powiedziałeś? XD seks jak seks, nie widzę większej różnicy, w sumie często jest fajniej niż z dziewczyną, mniej ograniczeń.
  • Odpowiedz
coraz mniej i mniej młodych ludzi uprawia seks.


@El_Trufel: poprawiam: coraz mniej i mniej młodych mężczyzn uprawia seks.
Za to coraz więcej kobiet wskakuje na karuzelę przygód. Później szukają stabilizacji przy ścianie, ale branie sobie takiej partnerki na żonę kończy się katastrofą.
  • Odpowiedz