Wpis z mikrobloga

#debile #narkotykizawszespoko #zdrowie
Czy Paracetamol moze dzialac destrukcyjnie na nerki? Bo zawsze slyszalem, ze jest glownie hepatotoksyczny.
Jako, ze niezbyt lubie ten goracy kamien ktory jest zyciem, a mam sporo Dorety, to zjadlem z 6-7g paracetamolu. z 4 dni pozniej nerki myslalem ze mi #!$%@? z organizmu, trwalo to 2 dni. Powiazane?
  • 27
@hekktik: stary. nawet nie wyobrazasz sobie, jaki to jest bol. nie jestes w stanie lezec nawet, musisz znalezc odpowiedni kat nachylenia ciala, zeby bylo znosnie, bo przeciez nie dobrze, tak pulsujaco napiedala. gdyby nie suicydalizm i uzaleznienie, to w zyciu bym sie nie zdecydowal na cos tak durnego, ale najwidoczniej krolestwo moje nie jest z tego swiata. nie no #!$%@?, nigdy wiecej, to tak bolalo ze nie moglem chodzic - nie,
@asenjo: XDDD no #!$%@? raczej że tak, nawet ćpuny często robią prostą ekstrakcje za pomocą filtra do kawy jak chcą #!$%@? kodeine ukrytą w Antidolu żeby ich Paracetamol nie #!$%@?ł za szybko, swoją drogą #!$%@? sposób na zabicie się wybrałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hekktik: chce po prostu poglebic swoja wiedze. to co wyglada na pierwszy rzut oka nie zawsze znaczy to samo w rzeczywistosci. byc mzoe to byl zbieg okolicznosci, a moje nerki maja jakas przypadlosc. odkad pamietam przy paracetamolu ostrzegaja o watrobie
najgorsze jest to, ze od 3 dni nie bola nerki, a jestem mocno slaby do tej pory, do pracy nie pojde, do lekarza jutro i co mu powiem xDDD ehh danoni