Wpis z mikrobloga

Skończyłem technikum informatyczne


@SaintWykopek: same here, ja się przebranzowilem na elektronikę bo w informatyce po samym technikum nic nie ma do roboty. Nie musiałem zdobywać żadnych kwalifikacji ani nic a zarabiałem 2x minimalna, teraz siedzę na swojej dzialnosci ale jakbym miał wrócić do pracy to polecam elektronik. Ja pracowałem na serwisie a wcześniej chwilę na produkcji gdy trzeba było poprawić jak dzany z linii puściły na falę źle zamontowane elementy THT
@SaintWykopek Pamiętam moją pierwszą pracę w Maku. Kiedyś mieliśmy #!$%@?, bo niedziela i na zmianie na kuchni było nas tylko parę osób. Zmordowana po zmianie się chciałam napić czegoś, a oficjalnie pozwalano nam pić tylko z małych, plastikowych kubeczków. Oczywiście nikt się nie #!$%@?ł z napełnianiem małego kubeczka, tylko braliśmy te leciutko większe, do wody (chyba, to nie były te na Cafe). Wtedy podchodzi do mnie #!$%@? menadżer (do innych ofc nie
@Hatsuban: Kazali wam kupować żarcie które szło na straty? Jak pracowałem kilka lat temu to gdy wracało zamówienie z dostawy to najczęściej próbowali rozdawać, ale malo kto brał bo to było już niesmaczne po ponad godzine w torbie grzewczej