Wpis z mikrobloga

Hejka @moderacja @a__s pragnę zwrócić uwagę na manipulacje do której zwołują teraz #4konserwy w tym miejscu https://www.wykop.pl/wpis/63736567/neuropa-kolejny-raz-rozpowszechnia-zmanipulowane-m/ w którym zarzucana jest mi informacja nieprawdziwa w znalezisku które wrzuciłem. Wczoraj pojawił się w internecie materiał w którym to norweska telewizja prowadziła wywiad z homofobicznym przedstawicielem Młodzieży Wszechpolskiej. W trakcie tego wywiadu osoba ta rzuca tekstem o wsadzaniu korka od szampana w tyłek by uchronić się przed gejami. Po tym jak to nagranie zaczęło krążyć w Polskich social mediach bo nagle osoba, z którą przeprowadzano wywiad zauważając co się dzieje dookoła tego wywiadu robi dosłownie damage control. Nagle z wycelowaną kamerą na twarzy kłamie, że on nie wiedział że to się nagrywa, co jest kłamstwem i co widać na nagraniu. Chce zwrócić na to uwagę, bo znalezisko zaraz wejdzie na główną, a mi zaraz któryś moderator na podstawie zwykłego damage control przylepi pewnie platyne xD

#neuropa #bekazprawakow #moderacjacontent
Reepo - Hejka @moderacja @a__s pragnę zwrócić uwagę na manipulacje do której zwołują ...

źródło: comment_1645013705Lq4ts0HTmrZ7QYAMr9i6S3.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
chłopak ani razu nie spojrzał w kamerę, więc rzeczywiście mógł nie wiedzieć, że się nagrywa


@shoananas: Dlatego był uśmiechniety na wspomnienie korka w dupie i mówił szczerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@shoananas: Dlatego był uśmiechniety na wspomnienie korka w dupie i mówił szczerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ziumbalapl nie mierz wszystkich swoją miarą. Zresztą wciskanie ogółowi uczuć jakieś dwu procentowego marginesu społecznego jest już nudne
  • Odpowiedz
@VrubeL: Narodowych kryptogejow, którzy zawsze są chętni do opluwania kogoś za orientacje seksualna i zabawę w faszyzm robiąc coś innego samemu? To nie przyjemność a obowiązek punktować taka hipokryzje moja ty pyzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak był szczęśliwy, bowiem mial miłe wspomnienia z zabaw z kolegami z MW, jakiś problem? XD


@grubson234567: Masz dowód, że to ulotka MW, a nie stworzył jej jakiś troll od was?
  • Odpowiedz