Wpis z mikrobloga

@WujekZiutek: to jest po prostu implementacja tłoka która wykorzystuje inne komory spalania i ruch obrotowy zamiast posuwisto - zwrotnego. Silnik jako blok nie może się obracać, bo i czemuż to miało by służyć? Zadaniem silnika jest wytworzenie momentu a nie kręcenie się jak małpa na trzepaku.

  • Odpowiedz
@eugeniusz_geniusz: a TVN Style to od tyłu elyts, na cześć PRLowskich elit zakładających tę stację. Dla niepoznaki, kolor czerwony w oprawie graficznej zastąpili lepiej kojarzącym się różowym, a kwadrat w logo symbolizuje sowiecką strefę wpływów.
  • Odpowiedz
Kiedyś mieli inne logo i będąc dzieckiem zastanawiałem się dlaczego stacją się nazywa tur30 xD


@Meteor100: To jeszcze nic. Jest taki kawałek Sylwii Grzeszczak "Małe rzeczy", w którym ona śpiewa "Cieszmy się z małych rzeczy" - przez lata sądziłem, że to kawałek zrobiony na cześć Adama Małysza i ona śpiewa "Cieszmy się z Małyszem". lvl 38 here xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@eugeniusz_geniusz: za gówniarza w sklepiku szkolnym chciałem kupić "sewenupa", ale pani nie miała. Gdy jej wskazałem, powiedziała, że to Zup ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Morcin14: Mi ten autyzm został po całości i uwierz, że ciężko jest nawet o osoby, które Cię z tym nietypowym postrzeganiem w ogóle zaakceptują. Bo rzucam sobie jakieś randomowe spostrzeżenia, które zupełnie nikogo nie interesują, bo nikt nawet tego nie widzi, nie myśli o tym, bo i po co. Na szczęście udało mi się otoczyć ludźmi, którzy mnie akceptują, ale nie mam nikogo z kim mogłabym realnie te spostrzeżenia podzielać. Dostaję
  • Odpowiedz
@eugeniusz_geniusz: Wracamy kiedyś z mojącórką z przedszkola przechodzimy koło szkoły, a ona że szkolaki wychodzą ze szkoły ja robię oczy wielkie i pytam kto? 'No szkolaki w przedszkolu sąprzedszkolaki to w szkole szkolaki' i patrzy na mnie jak na debila.
  • Odpowiedz