Wpis z mikrobloga

Czy nie mając w ogóle swojej 18 stki to kwalifikuje się to do #przegryw ? ( ͡° ʖ̯ ͡°) se pomyśle, że 5 lat temu nie miałem odprawionej 18 stki ¯\(ツ)_/¯ jedynie chrzestny, ale to mu sie pod koniec dnia przypomniało, że miałem w tym dniu urodziny i przyjechal, no ale i tak przykro, nie mam co wspominać ( ͡° ʖ̯ ͡°) moje rodzeństwo mialo, a o mnie nikt nie pamiętał ¯\(ツ)_/¯ co prawda przypomniałem sie wtedy rodzinie, ze chciałbym zorganizowac, ale ostatecznie zostałem olany
¯\(ツ)_/¯ ja nawet zdjęć nie mam z dzieciństwa xD tylko tam kilka jak bylem nieco starszy zrobione przez siostre, a tak to mieli mnie wszyscy w dupie, nawet z okresu niemowlęcym nie mam zdjęc ¯\(ツ)_/¯ cos z istotniejszych faktów o mnie, że kartę zdrowia o mnie z okresu dzieciństwa i dojrzewania była prowadzona niechlujnie tj byłem zaszczepiony tylko chyba na te dwie obowiązkowe szczepionki, a tak książeczka zdrowia jest pusta ¯\_(ツ)_/¯

#przegryw #zalesie #gownowpis #oswiadczeniezdupy #niebieskiepaski #rozowepaski

  • 8
Ja też nie miałam imprezy 18stkowej i szczerze to w #!$%@? mi jest przykro, aż do dzisiaj. Generalnie problemem nie była sama organizacja, a to, że nie miałam znajomych których mogłabym zaprosić. Sporą selekcje zrobił przy tym COVID, bo miał mocny wpływ na moje relacje z rówieśnikami. Mogłam pozapraszać ludzi na siłe, ale nie na tym mi zależało (,)