Wpis z mikrobloga

@acidd: heh, działa xD ale trzeba bardzo dobrze wyczuć moment kiedy zmienić zakładkę.
edit: Tylko nie płaci się ceny zakupu materiału, a cenę zakupu danego ulepszenia, pomijając wszystkie inne wymagania. W efekcie można się łatwo z kasy wypłukać, ale nie trzeba farmić aż tylu zombie / materiałów wojskowych.
@paganek: o kurde nieźle :D ale to dobrze, bo już prawie większość swoich ulepszeń wygrindowałem a już mnie zaczynało powoli męczyć zbieranie trofeów. Więc git - zmaksuję sobie wszystko zanim patcha wypuszczą :D
@acidd: liczę, że jednak to zbalansują w jakimś patchu, żeby nie trzeba było aż takiego grindu.

Swoją drogą, czy jest jakaś opcja aby upgradować zebrany sprzęt? Straszny bałagan się robi. Mam blueprint na lepsze noże do rzucania ale te które znajduję są zawsze lvl 1 i oczywiście wstępują w menu jako osobna pozycja. Powinna być opcja aby doprowadzić je wszystkie do poziomu z posiadanego schematu, powiedzmy za połowę kosztu wytworzenia.
to dotyczy każdej platformy czy tylko pc?


@exteasy: każdej z tego co czytam na reddit

za pierwszym razem mi sie zawiesiła, za drugim już wycraftowałem ze 20 ulepszeń


@Jebiasz: będzie się zawieszała jak klika się okienko które pyta się o ilość. Teraz już mi się nie zawiesza

Jak ktoś ma mysz logitecha, to zrobiłem mak


@paganek: dzięki, ale już ogarniam i idzie całkiem nieźle :D trzeba dobrze się wstrzelić