Wpis z mikrobloga

dobre to #lostark ? należałem do grupy osób hejtujących gre za wygląd przeciętnej gry mobilnej i bardzo specyficzną oprawę graficzną
ale gdy widzę ile osób do tej pory w to gra i jaki hype utrzymuje się na tą gierkę zaczynam sie delikatnie przekonywać
podzieli sie ktoś opinią?()
  • 7
@FajnyQmpelPL Gra jest zajebiscie dopracowana pod każdym kątem oraz ma mega gameplay. Jeśli lubisz H&S i MMO to raczej ci podejdzie.

Z wad oprócz kolejek to: limitowanie aktywności (np masz dungeony, na ktore masz kilka wejść dziennie/kilka w tygodniu) oraz koreańska oprawa graficzna oraz fabularna.

Jak dla mnie najlepsze MMO w jakie grałem, a trochę tego było i całkiem przyzwoity H&S (uważam, że lepszy niż D3, ale gorszy niż POE).
@FajnyQmpelPL: @Akos: Ogolnie gierka jest dobrze zrobiona, ma mega fajny klimat. Limitowane aktywnosci sa ale tyle jest innych rzeczy do ogarniecia ze na pewno nie bedzie nidy. Grind jak w kazdym mmorpg ale system walki bardzo przyjemny( wymaga ciut wiecej niz tylko klikanie w klawisze). Tak jak ktos wspomnial poczekalbym na nowy region ktory maja lada dzien otworzyc bo obecne kolejki sa mega duze i psuja zabawe.
@symetrysta nie zgodzę się, dla mnie endgame to typowy H&S z dodatkiem jakiś MMORPGowych mechanik typu eksploracja świata (wyspy) czy housing. Ogólnie mechanika walki a nawet oprawa graficzna cuchnie D3 na kilometr (którego fanem nie jestem mimo dosłownego przegrania sporego kawałka życia w tę grę ( ͡° ʖ̯ ͡°) )