Wpis z mikrobloga

No tak. Przecież wszystko było dla beki. Putin postawił na granicy Ukrainy półtora raza armię większą niż polska dla beki. Ukraińcy się zbroją i szkolą dla beki. Oligarchowie #!$%@? dla beki. Wszyscy co wysyłają broń na Ukrainę robią to dla beki. Amerykańskie drony latają nad Ukrainą dla beki. Biden dał orędzie do narodu dla beki. Wszystko żeby głupie wykopki złapały baita. Dla beki. A teraz będą wychodzić takie jasnowidze Jackowskie i mówić, że przecież to było oczywiste, że żadnej wojny nie będzie. Dobrze, że wojna dziś nie wybuchła ale z psychopatą Putinem i ruskimi nigdy nic nie wiadomo, także nie zgrywajcie wielkich mędrców.
#ukraina #rosja #wojna
Pobierz zgredinho - No tak. Przecież wszystko było dla beki. Putin postawił na granicy Ukrain...
źródło: comment_1644999286VuC7x3wX8N38h8hrFLtWLN.jpg
  • 44
@dzek: prawda, ale jak ktoś mówi "o 15 spójrz w niebo bo stanie się coś niesamowitego", a spojrzenie w niebo nie wymaga żadnego wysiłku to nie ma co krytykować ludzi, że patrzą w niebo o 15 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zgredinho: przecież dużo racji ma @krajobraz.

Mam znajomych na Ukrainie, bardzo wielu, często tam bywam - to co robią media, szczególnie zachodnie to jest jakaś patologia.
W pełni zgodzę się, że teraz robiony był damage control
"Rosja niebezpieczna, Rosji trzeba się obawiać!", tylko po to, żeby дядя Вова wyszedł z twarzą.

To co żeście wykopki #!$%@?ły przekraczało ludzkie pojęcie, zarywanie nocki, wróżenie Blitzkriegu aż do niemieckiej granicy xD

Zresztą to
Putin postawił na granicy Ukrainy półtora raza armię większą niż polska dla beki


@zgredinho: Nie dla beki tylko jak co rok mieli tam szkolenia i jak co rok wykopki sie zesrały że bedzie wojna. Nato jak co rok tak samo zareagowało na te szkolenia własnym szkoleniem przerzutu jednostek i prężeniem muskułów. Ukraina swoich nie szkoli dla beki tylko dlatego że mają u siebie konflikt od ośmiu lat a poza tym chcą
@zgredinho: Putin przebadał świat jak zareaguje na takie jego zachowanie i już wie, a jak przyjdzie czas to zrobi tak ze świat się tego nie spodziewa i będzie jak na Krymie szok i niedowierzanie. No i najważniejsze świat powoli kończy ten cyrk z covidem to media musza znaleźć jakieś tematy aby kasa się zgadzała i będą nakręcać takie spytajcie jak ta
@Niewiemja: @FotDK: ze strony NATO:

Od 2008 roku Rosja wykorzystuje manewry strategiczne oraz zakrojone na wielką skalę ćwiczenia przeprowadzane bez uprzedniej notyfikacji, aby doskonalić swoje zdolności militarne, podważać stabilność i pokój w regionie oraz – dwukrotnie, najpierw w Gruzji, a potem na Ukrainie –maskować zbliżające się akty agresji.


poza tym te wszystkie ćwiczenia miały miejsce na poligonach a nie przy granicy z Ukrainą. Poza tym to dość logiczne, że zgrupowanie
Rosja wykorzystuje manewry strategiczne oraz zakrojone na wielką skalę ćwiczenia przeprowadzane bez uprzedniej notyfikacji, aby doskonalić swoje zdolności militarne


@zgredinho: Wojsko ćwiczy żeby doskonalić zdolności militarne, niebywałe, myślałem że tam sie lody kręcić uczą

że to tylko ćwiczenia i nie zaatakują to można im ufać i nie ma się czego obawiać?


@zgredinho: Nie, nie można, stąd reakcja nato. Tyle że kolego takie twierdzenia że bedzie wojna i ruscy wjado czougiem
dwukrotnie, najpierw w Gruzji, a potem na Ukrainie –maskować zbliżające się akty agresji.


@Niewiemja: o to mi chodziło. A cały czas mówię o postawie "hyhy wykopkowe eksperty się zesrały bo nie ma wojny. Ja jestem prawdziwym ekspertem i się znam. Zawsze mówiłem, że żadnej wojny nie będzie. Podpisano prof. politologi dziura w dupie". I sam taką prezentujesz. Rozmawiałeś z Putinem, że wiesz, że nie jest idiotą albo powiedział Ci, że nie
maskować zbliżające się akty agresji


@zgredinho: I gdzie są te "zbliżające sie akty agresji"? Już sie zbliżyły czy tak tylko kukają zza rogu cały czas? Wojen sie w obecnych czasach nie prowadzi w ten sposób i wie to każdy oprócz wykopków

A cały czas mówię o postawie "hyhy wykopkowe eksperty się zesrały bo nie ma wojny. Ja jestem prawdziwym ekspertem i się znam. Zawsze mówiłem, że żadnej wojny nie będzie. Podpisano
A Ty prezentujesz postawe że będzie, i jak na razie to ta moja sie sprawdza a nie Twoja. Rozmawiałeś z Putinem i Ci powiedział że zaatakuje


@Niewiemja: gdzie prezentuję taką postawę? tylko przeglądam tag i info ze świata i komentuję. Nie wydaję żadnych osądów w jedną czy drugą stronę.

I gdzie są te "zbliżające sie akty agresji"? Już sie zbliżyły czy tak tylko kukają zza rogu cały czas? Wojen sie w
@zgredinho: Nie jestem ekspertem, ale na moje: wojna się nie opłaca nikomu, a w szczególności Putinowi. Wojska na granicy to głównie straszak, żeby wynegocjować pewne rzeczy. Ale nie dziwię się panice w Ukrainie, bo jeśli nie uda się na drodze negocjacji dostać tego co chce to wkroczy, bo jak wtedy nie wkroczy, to jest skończony. Na ten moment ruchy polityczne są bardziej istotne i niebezpieczne niż ruchy wojskowe. Oni sobie będą