Wpis z mikrobloga

Przeprowadziłem symulacje wojny, wynik jest jeden.
A tak serio, to nie wiem co tu się #!$%@?ło xD Z powodu wybuchu powstania w Niemczech (które Adi przegrał) ZSRR samo zaatakowało Polskę, niestety dla nich bot Mościcki się nie #!$%@? xD
A ja siedzę sobie za oceanem, szpieguje Kanadę a w barku mam typ Yorktown i program jądrowy.

#hoi4 #eu4
Tasde - Przeprowadziłem symulacje wojny, wynik jest jeden.
A tak serio, to nie wiem ...

źródło: comment_1644970552NKiilESvsZBNIFrEaKOpXa.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@twisterro: czyściutka gra z najnowszym dlc. Tylko wyłączone cele historyczne i de facto to SRR niewiele pomogło oprócz tego, że powstało rowno z tym jak ZSRR wypowiedziało wojnę Polsce. Szybko obskoczyli #!$%@? a tereny odzyskali jak Polska podbiła Rosję. Plot twist taki, że w 1941 Polski już nie ma
  • Odpowiedz
@Tasde: kocham tą grę za #!$%@? AI, przez które z jednej strony czasem trudno osiągnąć historyczne cele, a z drugiej strony island hopping po pacyfiku + zajęcie Japonii można zrobić w miesiąc, bo Japy nie trzymają garnizonów. :D

Kto Polsce zrobił kuku? :P
  • Odpowiedz
@twisterro: Polska zajęła całe ZSRR ale na Mongolie już im pary nie starczyło i zakończyli wojnę. Stalin poszedł w #!$%@?, ale po konferencji całe ZSRR trafiło do SRR a granice Polski wróciły do czasu 1936. Po pół roku nowe Niemcy ich zaatakowały, SRR w niczym nie pomogło i w kilka tygodni Warszawa padła.
Ogólnie śmieszna sprawa w Europie się wydarza, bo Niemcy bez Adiego bardzo szybko wróciły do faszyzmu i zaczęły
  • Odpowiedz