Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego wykop ostatnio stał się tak bardzo toksyczny wobec kobiet? Do niedawna wystarczyło mieć tag przegryw na czarnej liście i omijały mnie mizoginistyczne wpisy, ale teraz nawet w gorących na pierwszej stronie większość wpisów jest na jedno kopyto "mężczyźni dobrzy, kobiety złe". Kobiety tylko szukają beciaka i go zdradzają z Chadem, a mężczyźni są dobrzy i tylko usługują kobietom.

Moje życie tego nie potwierdza. Moje koleżanki też nie są tymi złymi kobietami z wpisów. Może te wasze złe kobiety są głównie w waszej głowie? Nie mówię, że nie ma złych kobiet, bo są. Źli mężczyźni również. Szkoda tylko że wg was każda kobieta to p0lka, a każdy mężczyzna to wzór cnót.

Wiem że dowód anegdotyczny to żaden dowód, ale ja pracuję zawodowo tak samo jak mój chłopak, ale tylko ja sprzątam, gotuję, piorę, prasuję. Bo on nie umie. Jeśli go poproszę o posprzątanie to zostanie to zrobione na odwal się, więc wolę to zrobić sama.. ale co z tego kiedy wy i tak nazwiecie mnie głupią, leniwą p0lką.

#logikaniebieskichpaskow #p0lka #zwiazki #wykop #rozowepaski #niebieskiepaski #mizoginia #codziennymizoginizm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620bd738ff98844e781ec6d2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: 1. Nie ostatnio, ale od dawna. Tylko widać to mocniej co jakiś czas gdy na przegrywowych tagach wybucha większą afera i walcują temat, do czasu gdy im się nie znudzi lub pojawi się następny.
2. To że nie jesteś stereotypową p0lką i niewiele takich znasz w swoim towarzystwie z punktu widzenia przegrywów niewiele znaczy. Moja teoria jest taka że ich niechęć do kobiet jest spowodowana traumami z młodości i
  • Odpowiedz
Dlaczego wykop ostatnio stał się tak bardzo toksyczny wobec kobiet?


@AnonimoweMirkoWyznania: Bo kobiety są toksyczne wobec większości mężczyzn tutaj. Zagadasz do takiej w klubie lub na ulicy to powie ci, żebyś #!$%@?ł. Zagadasz w internecie to dostaniesz bana, a w najlepszym wypadku ciszę. Zbudujesz wreszcie jakąś relację to ona zerwie z tobą z dnia na dzień przez SMS, ożenisz się to zdradzi cię, rozwiedzie i okradnie z majątku i dzieci.
  • Odpowiedz