Wpis z mikrobloga

Szacun dla ciebie, że w ogóle to dostrzegłeś, zwróciłeś na to uwagę i poszedłeś z tym do lekarza.

Szczerze mówiąc - przy mnogości różnego rodzaju siniaków, krwiaków, urazów, zadrapań i guzów u mojego syna, pewnie bym takie coś totalnie zbagatelizwał.

Ja wiem, że łatwo się pisze zza monitora takie rzeczy - ale zupełnie serio, nawet brak jednego palca to jest totalnie nieistotny pikuś, o ile nie zamierza się zostać pianistą albo skrzypkiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@RandomowyMirek: z żoną przeglądaliśmy jeszcze wieczorem zdjęcia (szukamy więcej informacji dla lekarza) i to zaczęło się rozwijać jakieś 3 - 4 m-ce temu, już było widać, że w rogach coś ciemnieje ale jeszcze nam się to tak nie rzucało w oczy.

Dermatolog nie chce się ostatecznie wypowiadać, lecimy do onkologa i będzie robiony wycinek do badania. Ja to zwykle myślę dość trzeźwo i jestem opanowany ale różowa to widzę, że prawie
@PanBulibu: Trzymam za Was kciuki, jezeli rozowa sie trzesie to Ty musisz byc silny. Boze oby to bylo cos niegroznego. Informuj. Sam mam dziecko 2,5 roku i od razu mi sie slabo zrobilo jak przeczytalem Twoj post.