Wpis z mikrobloga

@Matell: Minął rok, to miasto wygląda (w sensie życie) tak nienaturalnie... za nic w świecie nie mogę się zmusić do zainstalowania tego gówna mimo, że trochę mnie ciekawość zżera (może za dużo powiedziane):P

Ale złotówki na to bym w życiu nie wydał.
@Outline: Kup na promocji, gra bardzo fajna jeśli chodzi o fabułę i grywalność - 20h ciekawej, dosyć immersyjnej rozgrywki masz zapewnione. Nie podchodź do tego jak do gry, która ma zmienić Twoje życie, a zwyczajnie jak do kolejnego tytułu; tak szczerze to bawiłem się dużo lepiej, niż przy Wiedźminie.
via Android
  • 0
@Outline jak grasz pierwszy raz i skupiasz się na fabulę to jest na prawdę fajnie
ALE jak zaczynasz robić coś ponad to to zaczynają się schody (patrz filmik)
@Matell: :DD
@pejczi:
No i właśnie takie cholera opinie tworzą u mnie dysonans :D Nie chcę, ale mimo to chyba chcę :P ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dużo nie gram, wręcz prawie w cale ale jak już się do czegoś przyczepię to właśnie fabuła - pobocznych ani znajdek to mi się w żadnej grze nie chciało nigdy robić.
@Outline: To fabuła i oprawa artystyczna jest super - dla mnie 10/10. Chyba pierwsza gra, którą przeszedłem naprawdę z będąc wciągniętym i zastanawiając się, jak się dalej rozwinie.

Lata grania mam już za sobą, teraz już nie mam czasu i może z raz na miesiąc coś uruchomię - jako niedzielny gracz mogę śmiało polecić, jeśli potraktujesz to jako interaktywne kino.