Wpis z mikrobloga

Cześć! Wybieram się na studia informatyczne do Krakowa
Jakieś opinie/sugestie co do poszczególnych uczelni i kierunków? Na co zwracać uwagę podczas wyboru za kilka miesięcy?
Wiem, że sama uczelnia nie wystarczy i trzeba się uczyć samemu, ale chodzi mi o jakość, żeby nie pójść na studia, które będą tylko wadzić
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź
#studia #informatyka #krakow #uj #pk #agh

Jakie studia informatycznie

  • informatyka analityczna UJ 9.7% (12)
  • informatyka stosowana UJ 8.1% (10)
  • informatyka UJ 4.8% (6)
  • informatyka i systemy inteligentne AGH 14.5% (18)
  • informatyka stosowana AGH 12.1% (15)
  • informatyka AGH 25.0% (31)
  • informatyka stosowana PK 5.6% (7)
  • informatyka w inżynierii komputerowej PK 4.0% (5)
  • informatyka PK 16.1% (20)

Oddanych głosów: 124

  • 9
  • Odpowiedz
@Matemit: Wiem, chcę tylko porównać czy opinie tutaj zgrywają się z tym, czego dowiedziałam się od znajomych. To absolutnie nie na tej zasadzie, że pójdę tam gdzie będzie najwięcej głosów
  • Odpowiedz
No i poza tym, jeżeli się nie dostaniesz na wymarzony kierunek to też się nie załamuj, bo mimo wszystko można się dobrze ustawić w branży. Po prostu jeżeli ma się różne opcje to dobrze wybrać te najlepsze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@olcxa: @21kremuwkarz37:

Jak informatyka na AGH to tylko WIEiT albo WEAIiIB


Informaryka na WEAIiIB to gówno. Been there, done that. W większości leśne dziady z przestarzałą wiedzą i wybujałym ego, robiące pod górkę bo tak. Magisterkę już zrobiłem na informatyce stosowanej na FAIS UJ i wrażenia dużo lepsze
  • Odpowiedz
@olcxa: jakbyś chciał się czegoś dowiedzieć o analitycznej to pisz. I nie wiem co ta ankieta ma na celu, porównujesz politechniki z uniwersytetami i studia teoretyczne z takimi, na których jest jakaś praktyka. Każdy z tych kierunków na co innego jest nastawiony. Na jednych nie ma progu, a na drugich wynosi około 98% z rozszerzenia.
  • Odpowiedz