Wpis z mikrobloga

W czasie drogi powrotnej z zakupami z kauflanda jak to często u mnie bywa - zamyśliłem się. I moje myśli skupiły się wokół aktualnego wydarzenia jakim jest prawdopodobna wojna na Ukrainie.

Często słyszało się, że mężczyzn, których wcielono do armii przez całe stulecia motywowano, że muszą dać z siebie wszystko, bo inaczej wróg dobierze się do ich córek, kobiet itp.

I teraz punkt kulminacyjny moich myśli, gdyby sytuacja na Ukrainie rozwinęła się tak, że ruskie idą na zachód, a na ich drodze stoi m.in. Polska to dlaczego miałbym ryzykować swoje życie i bronić kobiet? Dlaczego mam walczyć o kobiety, które przez niemal całe moje życie traktowały mnie jak gówno i powietrze? Kobiet, które mnie zlewały, wystawiały ze spotkaniami i w ogóle? Kobiet, które śmiały się ze mnie, gdy wchodziłem jako nastolatek na omegle mówiąc "#!$%@? ale ryj xDDDD" i się rozłączały? O wynikach na tinderze nie będę nawet pisał, bo to porażka.

Fakt, coś tam w końcu z laskami się udało poruchać, ale nigdy nie byłem dla nich pierwszą opcją, jedynie zapasową. Pewnie dały mi z braku laku.
Dlaczego teraz miałbym iść niemal na pewną śmierć i swoje życie(fakt jest gówno warte) oddać w imieniu obrony tych kobiet? Do tego kraju też nie jestem przywiązany, bo nic mi nie oferuje, a wręcz dobija psychicznie.
Takie popołudniowe przemyślenia.
#ukraina #wojna #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda #seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przemyslenia #tinder #psychologia
  • 13
@Felixu: ruscy juz wycofali część wojska twoje mysli sa nieaktualne, dlatego ja zmienilem sobie kategorie na D i mam w dupie jak przyjdzie wojna to powiem, ze jestem niezdolny do sluzby bo mam chorobę przewlekłą i bez leków padne :)
Często słyszało się, że mężczyzn, których wcielono do armii przez całe stulecia motywowano, że muszą dać z siebie wszystko, bo inaczej wróg dobierze się do ich córek, kobiet itp.


@Felixu: A same kobiety nie miały generalnie nic przeciwko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Felixu: Ty tak na poważnie, czy to cwany wymysł ruskich propagandystów, żeby młodym Polakom morale obniżyć w razie godziny W? Bo nawet niepokojąco przekonująco to zabrzmiało. xD
()