Wpis z mikrobloga

Nie chcę tutaj bronić Odyna bo czasami serio zastanawia mnie jego zachowanie i próbuje to jakoś wytłumaczyć, ale skoro wam się aż tak bardzo nie podoba to po co go oglądacie? Z tego co wiem to nikt was do tego nie zmusza. Już nie mówię o pisanie postów typu "spasiona świnia" itp bo to już w ogóle idiotyzm jakich mało z waszej strony.
#odyn
  • 17
@JDMnormalnie: ty też nie rozumiesz dlaczego takie tagi jak ten istnieją na wykopie. Jeśli twórca zaczyna banować każdą chociaż najmniejszą krytyke taki tag zaczyna żyć. Jeśli nie możesz wyrazić swojej opinii na youtubie to zostaje wykop. Sprawdź sobie tag #friz gdzie w sumie przy jego zasięgach powinien mieć sam hejt na wykopie i to w setkach, a okazuje sie że jest tam dziennie pewnie mniej wpisów jak na tym tagu #
@JDMnormalnie nie no, obrazanie Adasia jest nie namiejscu i tu sie zgadzamy.

To czy w busie śmierdzi czy nie, to mnie malo interesuje, ale Adaś sam z tego ciśnie.

Na YT centrala w Sosnowcu usuwa wszelkie niepochlebne komentarze, to komentujemy tutaj, chociaż Gejmen już zdążył i tutaj się zarejestrować

Mam chyba prawo powiedzieć co mi się nie podoba.


@mbwwr mozesz tylko wychwalać
@mbwwr: Oczywiście, że tak. Nikt nie mówi o obiektywnej i normalnej krytyce. Tutaj jednak zaczął się gruby pojazd na Adama. Rozumiem, że wykop to dla każdego kopalnia beki, ale mimo wszystko szacunek jakiś się należy a wyzywanie kogoś od śmierdzieli czy grubasów jest nie na miejscu. Tym bardziej, że krzywdy nikomu chłop nie robi. Mam sentyment do oglądania jego przygód, dlatego czasami się przykro na sercu robi jak się widzi takie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JDMnormalnie: ja w zupełności się z Tobą zgadzam. Nie rozumiem obrażania Adama i gardzę ludźmi którzy to robią. Ale konstruktywna krytyka jest potrzebna. Od dawna lubię go oglądać, ale zauważam że z jakiegoś powodu na kanale nie dzieje się dobrze od dłuższego czasu. Mam wrażenie że Odyn się pogubił i nie wie do końca co chce prezentować na swoim kanale.