Wpis z mikrobloga

Platforma mówi, że ruscy agenci to PiS i Ordo Iuris. PiS mówi i mówiło, że ruscy agenci to Platforma, Komorowski czy Tusk. Konfiarze mówią,że Lewica a Lewica, że Konfiarze. I nikt nie zauważa absurdu tej sytuacji, gdzie agentem może zostać każdy za wszystko a jednocześnie wszystkie te srodowiska uważają siebie za w pelni racjonalne i dalekie od teorii spiskowych. Na wykopie zresztą to samo, śledzenie kont, badanie aktywności, sprawdzanie co kto pisał na miesiąc do tyłu, wspominanie cokolwiek złego o Ukrainie to oznaka bycia Żyd.. A sory ruskim trollem, tak samo jak i zdanie, że Rosji nie należy niszczyć to także oznaka byvia trollem czy agentem. Zbiorowe halucynacje?

Tak samo jak ktoś pisał ze publikowanie zdjec kolumn wojskowych które jadą otwarcie przez duże miasto to tez robota agentów kremla, mimo że nie ma wojny ani prawa które by tego zakazywalo a kolumny wojskowe jadące przez centrum miasta na pewno liczą na to, że sie ukryją w erze gdzie każde dziecko ma smartfona i dostęp do internetu.
#rosja #polska #ukraina
  • 5
@MexFan: Mnie już osobiście zmęczyła ta cała polityka i sram na wszystkich po prostu. Temat ukraiński z kolei grzeje mnie tylko dlatego, że mam narzeczoną Ukrainkę z którą mam małe dzieci a ona musi wyjechać do siebie ogarnąć papierologiczne sprawy i niestety będzie musiała zabrać dzieciaki, gdyż ja nie będę w stanie się nimi zaopiekować. Po niej to spływa a ja mam mega stres z tego powodu...