Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
Best day ever. Raport z narko-spierdotripu.
Zjadłem kwasa o 11, oglądałem south park zanim się wkręcił, potem poszedłem do wystawy muzealnej w katedrze, tam zaczął się peak i zamiast oglądać wystawę, dosłownie chłonąłem 1000 letnia architekturę budynku. Sklepienia, płaskorzeźby, marmury i piaskowce, obrazy no mózg #!$%@?.
Miałem iść na basen ale czułem, że #!$%@? na ten moment jest zbyt duża by przebierać się i ogarniać szafki, kody, bransolety itd xD więc kupiłem w antykwariacie "Raj Utracony" Miltona za 2.50 funta(było warto) i poszedłem do pubu z świetnym ogródkiem piwnym gdzie walnąłem dwa cydry, delektowałem się słońcem, kwasem, angielska poezja i słodkim Kopabergiem. Dwa "piwka" zmniejszyły mi stres, więc na miękko na basen, świetne uczucie pływać na kwasie, gorąco polecam. Potem sauna, jacuzzi, pełen relax, chillera...
Wracając do domu prawie zapomniałem, że jestem naćpany kwasem xD dopiero fraktale na kafelkach w moim kiblu mi o tym przypomniały xD Zamówiłem tajskie żarcie, oglądałem film "Mandarynki' który bardzo mi się podobał, jedynym mankamentem był aktor grający Czeczena ale i tak dobry film. Po filmie pomalowałem troche na płótnie, zużyłem dużo farby żeby na końcu wytrzeć wszystko co namalowałem xD ale i tak się dobrze bawiłem.
Na wieczór wjechał hindus do żarcia i oglądam Imperium Słońca.
Tak trzeba żyć mirasy, pozdrawiam i życzę smacznego wieczoru wszystkim samotnym i nie samotnym mirkom w ten dzien.
#spierdotrip #narkotykizawszespoko #lsd #samotnosc #depresja
Piastan - Best day ever. Raport z narko-spierdotripu.
Zjadłem kwasa o 11, oglądałem s...

źródło: comment_1644873679jNHO7vbdVhwDNFT9NWjvxH.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piastan: a ja nie sarkastycznie, miałem parę razy z kwasem super, ale jakoś nie mam ochoty od roku, trudno mi zorganizować wolny czas bez żadnych rozproszeń
  • Odpowiedz
@Piastan: też chciałbym kiedyś na kwasie albo innym psychodeliku pójść do galerii sztuki, albo czegoś podobnego. Tylko bałbym się, bo tripy przy obych ludziach są bardzo stresujące. Szczególnie w Polsce, gdzie tylko alkohol jest akceptowalny społecznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz