Wpis z mikrobloga

#pracbaza #programista15k #przegryw Mirki pijcie że mną kompot bo mam postanowienie nie picia alkoholu do końca roku. Od 1 marca awans na team leader i 31k netto miesięcznie na b2b. I pomyśleć że przegryw, który musiał bić się z ojcem aby ten nie tłukł matki doszedł do takich pieniędzy. Poniżany któremu było wmawiane że dla niego praca tylko na produkcji i aby się nie wychylał zaryzykował wszystko poszedł do Warszawy i teraz piszę ta wiadomość z domu pod Warszawą, jego żona i dziecko na parterze a on siedzi w jacuzzi na piętrze nawet kuźwa nie wiem jak to się piszę poprawnie a mam to... Mirki atakujcie życie nie ma na co czekać ja zacząłem w wieku 22 lat. Ale w duszy nadal jestem #przegrywpo30tce
  • 20
  • Odpowiedz
@ikimrdbeietocytynal: Zależy co Cię interesuje, strony internetowe, aplikacje na telefon, jeśli nie lubisz bawić się wyglądem to backend, zostają jeszcze gry i aplikacje niskiego poziomu lub sztuczna inteligencja. Musisz poczytać i sprawdzić, najbardziej oblegana ale i najwięcej ofert pracy wydaje się być w webówce i javascripcie
  • Odpowiedz
każdy. Wystarczy chcieć. Zacząć się uczyć, być sumiennym i wytrwałym. Nie ma ludzi głupich, są tylko leniwi.


bullshit, jakby to była prawda to nie byłoby komu kibli sprzątać czy śmieci sortować.
  • Odpowiedz
każdy. Wystarczy chcieć. Zacząć się uczyć, być sumiennym i wytrwałym. Nie ma ludzi głupich, są tylko leniwi.


@OneMaanArmy: typowy normicki bias poznawcy. Absolutna większość ludzi nie nadaje się na programistów
  • Odpowiedz
@ciachostko: przejrzał... No właśnie sam tego nie ogarniam nawet imię mam jak typowy Seba lub Mati za dzieciaka łeb na łyso i cały dzień piłka albo samochody. tępy jestem ale dobrze się z tym ukrywam..
  • Odpowiedz