Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mielonkazdzika: i placa coraz wiecej :)
@Lanza: oni to chemicy organicy, a tutaj nieorganika trzeba ;)

@patrol798: tutaj nawet entry level i okolo £25k rocznie. Przy czym spore mozliwosci rozwoju. Masa technik w ktorych mozesz zdobyc doswiadczenie (ICP, XRF, XRD, LECO C/S/N/O/H tak tylko zaczynajac)

@mynameis60: jak wyzej. Dobre zeby zdobyc doswiadczenie, a poten sky is the limit :)
Znajac powyzsze techniki i majac doswiadczenie w pracy z
@Ja-qb: Dzięki za info. Niestety mimo tego, że wiedzę i doświadczenie mam to zarobki za niskie dla mnie w porównaniu do obecnych. Jeszcze te 10k rocznie bym mógł zejść na rok czy dwa, żeby robić to w czym się kształciłem, a tak to nie wyda( ͡° ʖ̯ ͡°).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mynameis60: zapomnialem wspomniec, ze jest spoko atmosfera i naprawde luzno w pracy. W sensie - masa roboty, ale nikt nad Toba nie stoi i nie pogania :D
Tez spadly mi zarobki po przejsciu tam, ale robie to co lubie. Jest to interesujace, a do tego ludzie sa spoko. Kasa to nie wszystko :)
@Ja-qb: Wiem, ale w moim przypadku to jest za duża różnica zarobków. Do tego też nie narzekam na swoją pracę - co nie zmienia faktu, że z chęcią wróciłbym do myślenia :). Ale wiem, że osoba, którą Tobie poleciłem na pewno będzie do tego pasowała, a to jest kolejny argument, że ja wtedy bym tam nie pasował ;).