Wpis z mikrobloga

Jak robiłem research do ostatniego wpisu #1000kosci to o dziwo okazało się że nawet na polskiej wiki jest krótka wzmianka o Tonym Fisherze, ale bardziej zdziwiło mnie, że jednym z dwóch źródeł jest mój artykuł o nim (ten z tego znaleziska). UUU jestem źródłem encyklopedycznym :) #chwalosie

Tak z innej beczki to czy zazwyczaj zabieracie #kostkarubika czy inne #twistypuzzles w podróż? Dla mnie to idealny kompan. Lekki, nie potrzebuje prądu, potrafi zając na długo, ..
Jeszcze kilkanaście lat temu na tę kwestię miał wpływ ważny czynnik, a mianowicie sprzęt. Kostki wtedy popowały notorycznie. Ach jak miło, że teraz magnetyczną "trójkę" idzie kupić za "grosze".

#pokazmorde
antros - Jak robiłem research do ostatniego wpisu #1000kosci to o dziwo okazało się ż...

źródło: comment_1644835528kpMEcmkKFD1mukbSRM3iht.jpg

Pobierz

Czy zazwyczaj zabierasz kostkę Rubika w podróż? (pytanie oczywiście do cuberów)

  • tak 23.8% (5)
  • nie 42.9% (9)
  • różnie to bywa 9.5% (2)
  • zależy od charakteru podróży 23.8% (5)

Oddanych głosów: 21

  • 2
@antros: Jak długa podróż i do tego pociągiem to czasem biorę curvy coptera lub mastermorphixa. Ale zwykle wystarcza mi tylko zwykła trójka mf3rs 50mm. Jest cicha, więc nie ma aż takiego hałasu jak w kostkach innych firm. Idealna do podróży, nawet w kieszeni kurtki nie przeszkadza.