Wpis z mikrobloga

Czekam sobie właśnie na #sor z uczuleniem na zumpke zjedzoną w #pracbaza
Siedzę spuchnięta z menelami i nie mam czym oddychać...trudności z oddychaniem? Proszę założyć maseczkę...no i czekać na lekarza. No to czekam i pewnie trochę to jeszcze potrwa. Szyję mi zaraz wypali od środka i od zewnątrz, okropnie piecze i swędzi. Ale będzie dobrze! Proszę tylko czekać na lekarza. Czekam. Ledwo oddycham
  • 162
Jak na SOR, to spokojnie do 9-11 nikt Tobą się nie zajmie. Ok. 7-8 przychodzą lekarze. Najpierw robią odprawę i obchód. Potem ewentualne przygotowania so wypisów. Niektórzy pewnie mają jeszcze operacje i zabiegi, a dopiero na koniec zajmują się SOR-em - chyba, że z SOR przyjdzie zlecenie na coś natychmiastowego. Pamiętaj, że mamy poniedziałek, czyli z jednej strony poweekendowy pindolec, a z drugiej mnóstwo opowiadań i ploteczek ( ͡º ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
lekarz pewnie gdzies spal. Nie mowie ze na pewno ale często sie zdarza że biorą ciągiem zmiany i odsypiaja w nocy.


@slawomiras: źle zrozumiałeś. Tam nie ma 'brania ciągiem zmian' tylko dyżur lekarza w SOR trwa 24h i tak, czasem taki lekarz musi się w tym czasie przespać chwilę, wysikać, albo - o zgrozo - zjeść czy napić się kawy. Wiem, że niefajnie się czeka, sama swoje w życiu na SORach
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 93
@AliceRed: jakie znowu wapno, jaki zimny okład ( _) weź coś z cetyryzyną bez recepty - Zyrtec, Alertec, Amertil. Pomoże i pewnie wystarczyłoby zamiast wizyty na SOR skoro nie miałaś wstrząsu.

Duszność i obrzęki okolicy twarzy przy alergii to bardzo poważna sprawa i nie wolno ich ignorować! Zapisz się do alergologa koniecznie

Dużo zdrowia! ()
@AliceRed: Kiedyś mi pszczoła wpadła do buzi i mnie ugryzła od środka. To był pierwszy i jedyny raz, w którym przyjęli mnie na sorze od razu gdy powiedziałam co się stało i jak mnie zobaczyli (przyjechałam tam sama autobusem xd).
Bardzo dziwi mnie, że nikt nie postąpił tak w Twoim przypadku… może spróbuj udać się do innego szpitala, jeżeli masz taka możliwość?