Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś czy na chess.com są jakies promocje na konto premium? 400 zł trochę dużo i człowiek by chetnie przycebulil ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szachy
  • 12
ustawiasz profil płatności google na turecki (musisz usunąć polski, zeby zadzialalo).

@nsp075: Rozwiniesz dlaczego to mam zrobić? chess.com sprawdza profile płątności i w tej walucie każe mi płacić?

Synowi już zapłaciłem Diamonda - on używa. Ale jest presja, aby i ja nabył pakiecik, aby się podszkolić. Więc taka zniżka brzmi przyjemnie.
Edit: i wtedy jako adres jakieś bzdury wpisujesz?
@mccloud: dlatego, że w Turcji jest inflacja 40% i Turcy mają tansze usługi. Chess.com nic nie sprawdza, bo posrednikiem platnosci jest google play.
Jako adres wpisalem cos z wygooglowanego "turkish adress generator"
@nsp075: ahhh plan dobry... ale...

Gdy zamkniesz swój profil, te usługi zostaną anulowane:

Aplikacje Google Play

Książki Google Play

Token programisty Google Play


Hm, czyli jak rozumiem to co kupiłem w google to nagle... poleci w kosmos?
Miałeś jakieś zakupy w googlu przed zastosowaniem takiej sztuczki?
@nsp075: Hm, dobra wywalilem profil z googla w chess.com wpisalem numer karty (revolut)... i nadal płatność normalnie w zł.

Trzeba połączyć konto na chess com z googlem? Bo w sumie nie widze tu powiazania chess.com z googlem.
@nsp075 a widzisz. W apce dostałem komunikat, że subskrypcja jest zarządzana przez stronę i musi najperw się skończyć abym mógł zrobić przez apke. No ok. To najpierw poczekam na zakończenie okresu próbnego.