Wpis z mikrobloga

Hej, mirki pewnie ktoś się tutaj zna na rzeczy, jakie polecacie słuchawki z jak najlepszą redukcja szumu ANC.
To mój jedyny wymóg, jakość audio jest mniej istotna

Chciałbym móc założyć słuchawki i słuchać na cichszej regulacji głośności z totalnie wyciszonym dźwiękami w tle jak klikanie myszki czy klawiatury

Chodzi o to że cierpię na #mizofonia pracuje w biurze i dźwięki klikających myszek czy stukot w klawiaturę doprowadza mnie do szału.Musze się odciąć od tych dźwięków przez co podglasniam swoje słuchawki beyeedynamic dt770pro ale przez 8h wysoka głośność zabije mój słuch, dodatkowo bardzo meczy a i tak potrafią do mnie dotrzeć różne dźwięki z zewn.

Zależy mi tylko na dobrym anc, czy słuchawki droższe mają lepiej działająca tę funkcję ? Rozglądałem się za bose quiet comfort są trochę drogie, teraz próbuje się rozeznać za ofertą Sony np. takie " Sony WH-XB900N" problemem jest to że w sklepach na wystawie są same słuchawki z najwyższej półki i mimo że spełniają moje oczekiwania to nie wiem czy w tańszych anc działa tak samo.Testowalem Sony WH-1000XM4 i wydają się okej czy niższe modele mają tak samo dobre anc ?

#elektronika #sluchawki #muzyka #komputery #praca
  • 7
@sin89 dzięki za odpowiedź, właśnie też patrzyłem na ten model, ale nie byłem pewny jak działa w nich funkcja anc.
Rozumiem że słuchawki samie z siebie wyciszają przez zamknięta konstrukcje i skórzane pady, ale czy po włączeniu funkcji ANC faktycznie odczuwasz wieksze wyciszenie? Potrafi ci wygluszyc różne dźwięki które byś normalnie usłyszał na innych słuchawkach? Mi najbardziej zależy właśnie na dźwiękach z klawiatury i myszki bo to dość wyraźne dzwieki
@Naitsybes: Beats by Dr. Dre Studio Buds jeśli chodzi o stosunek cena/jakość i do tego mają dobrze działające ANC. Właściwie to nie określiłeś się czy mają być nauszne czy dokanałowe.
@Naitsybes mam podobnie jak Ty i kilka miesięcy temu kupiłem Bose QC 35 II. Anc działa dość dobrze (przy jednostajnych dźwiękach znakomicie, np. w samolocie), chociaż nie mam porównania z innymi modelami. Ja przy wyborze kierowałem się opiniami innych osób, które opisywały, że pod względem wygody Bose spisują się zdecydowanie lepiej niż Sony.
@hop_hop: W sumie to mają skutecznie wyciszać stukanie w tle, jeśli dokanałowe sprawdzą się lepiej to mogą być dokanałowe, chociaż w sumie jak tak teraz sobie pomyślę do chyba nauszone lub wokółuszne będą mniej męczyć na 8h no i wydawało mi się, że jednak nauszone może lepiej wygłuszają z funkcją anc ale może się myle.
@sin89: dzięki za info w sumie tanie i jeśli sktueczne to moze to będzie i
@Naitsybes ja mówię o starszym modelu - Bose QC 35 II, jego cena to ok 900 zł, ja je kupiłem za 800 (miałem ustawiony alert na pepperze, średnio co 3-4 tygodnie pojawiają się w podobnej cenie w różnych sklepach). Jeżeli chodzi o wygodę to jestem w stanie wytrzymać w nich kilka godzin w miarę komfortowo. Przy nieregularnych dźwiękach również "czuć" wygłuszenie, jednak nie jest już takie dobre jak przy wytłumianiu szumów. Pod