Wpis z mikrobloga

Ta pierwsza to jakiś bardzo stary blat, z tego co kojarzę i widzę w google to Burton przestał korzystać z systemu mocowania wiązań 3D jakoś w okolicach 2014 roku. Co do tej drugiej, nie jestem w 100% pewien, ale to jest chyba typowa deska do wypożyczalni, bo sam taką dostałem jak się 2-3 lata temu uczyłem jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Poza tym 164 cm to za długa
  • Odpowiedz
@tallman: ja bym jeszcze poszukał, bo oba te ogłoszenia to stare deski z kiepskimi wiązaniami, ślizgi też w średnim stanie. Jaki masz budżet? Oprócz burtona jest jeszcze sporo dobrych firm np Salomon, ride, lib tech, gnu, capita, bataleon, K2, Rossignol, Sims, Jones, neversummer, nidecker,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gtk90 najchętniej to chciałbym zmieścić się w 1000zł z butami i wiązaniami ale to pewnie nierealne. Zastanawiam się czy nie odpuścić teraz i kupić nowy sprzęt po sezonie
  • Odpowiedz
@tallman: będzie ciężko zmieścić się w tym budżecie bo same buty to jakieś 500-700zl (i to jakiś niższy model po przecenie) a buty lepiej mieć własne od nowości bo dopasowują się do stopy. Sensowna deskę używana z wiązaniami można kupić za ok. 700zl, ale na butach bym nie oszczędzał
  • Odpowiedz