Wpis z mikrobloga

@login_89: Co ty chlopie chcesz od mojej składni? Prędzej spójrz na swoją, bo jeszcze nie spotkałem się z nikim kto by pracował jako nauczyciel wychowania do życia w ruchu drogowym, jeśli liczba w twoim nicku oznacza twoj rok urodzenia to ci współczuje, ze w wieku 33 lat piszesz jak upośledzony
  • Odpowiedz
@janinapomidor: I kolejny s---------y wykopek xDDD
To sie nazywa podryw i tak, jak chcesz kogos zainteresowac przez komunikator to warto by rzucic czyms minimalnie zabawnym xDD
Nie wiem, Wy serio macie iq rzedu 70, ze cokolwiek co wymaga 2-3 sec. pomyslenia nazywacie pajacowaniem? xDD
No naprawde, pikachu, ze suche pytanie z rozmowy o prace nie zadzialalo xDDD
Nie wiem, jak bylem singlem to chodzilem na 2-3 randki w tygodniu z
  • Odpowiedz
@janinapomidor: Stary, aż nie możliwe, że tak przeżywasz brak odpowiedzi od jakieś du py.
Oczywiście, że ta nazwa przedmiotu jest upośledzona i powstała z połączenia WDR i zajęć o ruchu drogowym, czyli zajęcia, które prowadzą często „upośledzeni” nauczyciele...o uwagę, których nie warto walczyć na tych portalach ;)
Wyluzuj, nie deneruj się.
Choć przyznaj, że pytanie zostało dziwnie sformułowane. Btw, na głębokim podkarpaciu „czego” zastępują, „dlaczego”...wiec pytanie też zmieniłoby znaczenie.
No
  • Odpowiedz
@login_89: No może dziwne faktycznie, ale co to zmienia w ogóle? Dalej wiadomo o co pytam... Zapytałem czego jesteś nauczycielem co można zrozumieć, ze pytam jakiego przedmiotu uczy. No ale wolala olac ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@janinapomidor: mogłeś napisać coś w stylu:

Nie wiem czego uczysz, ale chetnie będę twoim uczniem

I jakąś emotke do tego, trochę żart, od razu testujesz czy laska ma zabetonowanego kija w dupie czy jest warta chociaż 5minut pisania
  • Odpowiedz
I mam pajacować dla trzipy byleby sie tylko wyróżnić, bo nie potrafi rozmawiać z ludźmi tylko trzeba księżniczke zabawiać? ( ͡° ʖ̯ ͡°)¯_(ツ)_/¯


@janinapomidor: No jak urodziłeś się z niewyjsciowym ryjem to musisz pajacowac żeby się wyróżnić bo jest wielu lepszych orbiterów od ciebie. Zdziwiony? Bo tak działa świat.

Ps. Możesz po prostu odpuścić i dalej walić do anime.
  • Odpowiedz