Wpis z mikrobloga

Ehh, po raz kolejny trzeba uświadomić wykopków ...

Nie, nie będzie żadnej wojny. Putin nic nie zrobi oprócz prowokacji. Dlaczego wśród ludzi zawsze na pierwszym miejscu jest panika i wymyślanie najgorszych scenariuszy? Mało wam po tej "zabójczej" pandemii?

To kolejny teatrzyk dla zwykłych ludzi. Zaraz będzie kolejna aferka i wszyscy zapomną o #ukraina #rosja.
#rosja #banki #finanse #ukraina
  • 17
Czy ciebie denerwują ludzie obawiający się wojny, mająco co do tego jak najbardziej realne podstawy?


@Frygus96: Tak.

Jednocześnie masz sie za jakiegoś #!$%@? wieszcze który pewnie ma info z pierwszej ręki z departamentu stanu USA i od samego putina.


Tak.

i TY WIESZ że wojny żadnej nie będzie? XDDD


No przecież napisałem.
@Mr_3nKi_: To nie jest takie oczywiste - na logikę wojna nie ma sensu, ale jak się zna historię Rosji, literaturę, mentalność, to już takiej pewności nie ma. To wszystko nie opiera się tylko na zimnej kalkulacji zysków.
@Mr_3nKi_: A nie myślałeś żeby wysłać CV do NATO?Skoro masz wiedzę większa niż generałowie i politycy najwyższego szczebla na świecie.Po cholerę tyle krajów w ekspresowym tempie przerzuca sprzęt i ludzi jak zwykły wykopek wie lepiej
wy tam w tej trolowni naprawde myslicie ze jak bedziecie srac takimi postami to zaskoczycie ukraine atakiem? xD


@lebort: Wy tam w psychiatryku przyjmujecie jakieś leki na urojenia, czy puszczają was wolno?( ͡º ͜ʖ͡º)
@lebort: Domyślam sie, że masz pełne gacie i czekasz na koniec świata? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Spokojnie, za rogiem czyha nowa aferka. Będziecie mogli srać do woli ()
@Mr_3nKi_ piszesz że skończy się jak zawsze a już nie raz działania rosji były wstępem do wojen. Wydajesz się bardzo pewny siebie, a zwyczajnie jak ludzie których szkalujesz nie posiadasz żadnej 100% wiedzy na temat swoich wywodow.

Po prostu nie różnisz się dosłownie niczym od ludzi których odpisujesz jako pelikany, tylko przytaczasz skrajnie różne argumenty.

Także chyba ciebie trzeba uświadomic że wszystkich rozumów to ty nie zjadłeś.

Jak dla mnie to typowy
piszesz że skończy się jak zawsze a już nie raz działania rosji były wstępem do wojen.


@bizonsky: Rosja to znany prowokator od wielu lat.

Wydajesz się bardzo pewny siebie.


Tak, bo już to widziałem.

a zwyczajnie jak ludzie których szkalujesz nie posiadasz żadnej 100% wiedzy na temat swoich wywodow.


Oczywiście, że nie posiadam. Dla mnie to kolejne sranie w porty przez wykopków i innych - "szukanie sensacji". Zaraz ktoś napisze: ale