Wpis z mikrobloga

Mireczki, takie głupie pytanie-co można kupić #niebieskipasek z okazji dość istotnego awansu w #praca #pracbaza? Tak do 500-800 złotych... Interesuje się off-roadem, moda męska, naturą, bushcraftem i #zegarki (ale zegarka nie chcę kupować, bo i tak ma kilka, których nie nosi, tylko jeden ulubiony). Whisky nienawidzi i generalnie mało pije, więc alko (no może poza jakimś koniaczkiem) też odpada.
#modameska #kiciochpyta
  • 22
  • Odpowiedz
@Szeregowy_Krasulak: lista możliwości jest nieskończona.

Ja bym kupił ksiazke-album luksusowy, poświęcony offroadowi, modzie, naturze itp

możesz dedykacje wpisać i jest fajna pamiątka,
rzeczy użytkowe takie pamiątkowe nie sa
  • Odpowiedz
@Szeregowy_Krasulak: jeśli lubi biżuterię to w tej cenie dasz radę zakupić jakiś nieśmiertelnik lub ciekawy złoty naszyjnik, na pewno się spodoba.
W zależności z jakich okolic jesteście to są też firmy które organizują weekendowe wypady off-road, gdzie sami śmiało możecie kierować ich autem. Nie jestem jednak pewny czy budżet nie będzie za mały na jakąś dłuższą wyprawę, bo też szkoda się szykować na jakieś 25min. Wszystko zależy dokąd jesteście w stanie
  • Odpowiedz
Dodam jeszcze że fajniej byłoby kupić mu coś konkretnego, na lata,


@Szeregowy_Krasulak: "Rzeczy konkretne", związane z hobby, ZNIKAJĄ wśród innych rzeczy związanych z hobby.

Mam w domu ze 50 noży, jak mi kupisz w prezencie nóż, to zniknie wśród pozostałych.
Dlatego prezent nie powinien być BEZPOŚREDNIO związany z hobby.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szeregowy_Krasulak: ja na takie okazje polecam male rzeczy w wersji premium.
Moda meska: krawat z jakiegos domu mody, recznie wykonany skorzany pasek do spodni, buty wykonane na zamowienie, spinki do koszuli jakies superekstra
Moze jakis kompas do chodzenia po lesie na orientacje? Albo taki nieuzytkowy do patrzenia, np z grawerem
Albo karafka / kieliszki do koniaku w jakims klasycznym designie
  • Odpowiedz