Wpis z mikrobloga

@PoteznyTomaszek: tez mam podobne odczucia co do obszaru.Niech sobie robi nawet milionowe wyświetlenia i kosi hajs ale do mnie nie trafia.Dla mnie podróba Kinga urozmaicona o sporządzaniie potraw bombaskich.Ogromne wyświetlenia nie wzieły sie znikąd, wiekszosc jego widzow to wierni widzowie mlecznego, którzy pytają w q&a czy Krzysiek spał ze świniami w Wilkowie itp.King wykreował swój wlasny styl i mozna go lubić lub nie ale jego kanał jest kultowy.
@PoteznyTomaszek: obszar badawczy to zwykły nowoszkolniak, który mało wie, ale się wypowiada, do w czego w sumie ma prawo, ale niech nie zgrywa się na jakiegoś badacza i eksperta. Ktoś, kto twierdzi, że Szkolna zaczęła się od przybycia Majora na szkolną i bez niego Knur nie istnieje, raczej żadnym znawcą uniwersum nie jest. Jego aż niepokojąca słabość do strusia i dziwne podejście do lateksów, m. in. twierdzenie, że sławek wyciąga wnioski
@Indiano: @PoteznyTomaszek: @DonTadeo: @Mathiasso: Obszar wyławia dzieciaków poprzez humor tiktokowy, oni najbardziej chcą widzieć w Suchodolskim śmiesznego przyjaznego wujka. Ma głupie odzywki, wącha nitro, wyzywa się z Kononowiczem, ma przyjazne podejście do widzów, na kilometr można wyczuć że Obszar sam popadł w pewną ekscytację narkomanem. Większość sekwencji jest o Wojtusiu, przerywniki to sam wojtuś, najgorszy to sam koniec wstawka jak Major opowiada żart o lekarzu i '' do
major to zwykła #!$%@? i cwel wiezienny co na wolności udaje #!$%@? wie kogo,szuka słabszych akurat słabszy znalazł jego czyli konon i teraz ten cwel podbudowuje sobie ego jadąc po kononie od paru lat,gdyby konon sie nie dawał jak kiedyś to ten majorek by z domu nie wyszedł do ludzi i nie robił z siebie pajaca,wystraczy że konon krzyknie to struś tylko przytakuje tak jak dzisiaj na lajcie
@Mescuda: w sedno mirasku lepiej bym tego nie ujął.Typowo nowoszkolne zagrywki i promowanie majora na kluczową postać.Wielu napewno pamięta Rafalka Jakubowskiego, który tez promowal majora jako tego fajnego sympatycznego goscia, którego Ksiek chce zawładzic.Warto nadmienic ze to Rafalek zapoczatkowal ruch lateksowy.Kto ma wiedzieć ten wie.