Wpis z mikrobloga

@tylkoponsfw: ojjj, mi się obrywało za sam fakt pisania. Jeśli to samo niżej napisał facet to dostał plusika i poklepanie po ramieniu, a do mnie won p0lko xD

Może po prostu za stara jestem, albo od zawsze obracałam się w innym towarzystwie lub jego braku, np. w czasach szkolnych i te kobiety, z którymi utrzymuje kontakt nijak nie wpisują się w obraz babek przedstawiany na tagu. Mają swoje ambicje, zainteresowania,
  • Odpowiedz
Nikt nie jedzie kobiet za sam fakt napisania czegokolwiek


@tylkoponsfw: na tym tagu? To chyba mało widziałeś, i nie piszę tego złośliwie. Serio, akurat temu się zaprzeczyć nie da. Różowe się stąd goni jak jakąś zarazę, nie oszukujmy się. Niech zaplusują niniejszy komentarz ci, co nie mają nic przeciwko temu, by na tagu pisały różowe. Ja nie mam. Gdyby na mirko były minusy, to zobaczyłbyś tu z -150 jak nic.
  • Odpowiedz
@lazik_lesny: Kłamałem, co do p0lek to się zgodzę z pokolenia Millenials większość to fajne, miłe kobiety bardzo mały procent to typowe wredne p0lki, ale z pokolenia zoomerów prawie 90% to wredne p0lki, które się zachowują jak zimne suki bo akurat dla młodych kobiet "bitchy" zachowanie stało się popularne i nawet nie w Polsce generalnie na zachodzie wszędzie tak jest

A no i kreowanie wizerunku kobiet na podstawie tindera, też jest
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: nawet gdybym chciał, to trudno mi się odnieść do Twojej charakterystyki pokoleniowej, bo swoje lata już mam i zwyczajnie niewiele wiem na temat dzisiejszych "juleczek". To znaczy oczywiście kojarzę jaki się ich obraz tutaj maluje.

Wciąłem się, bo coś tam kojarzę wpisy @moll i tak po ludzku mi zgrzyta gdy ktoś (być może nieświadomie) generalizuje trochę niesprawiedliwie. Wydaje mi się, że to jedna z dosłownie kilku różowych, które
  • Odpowiedz