Wpis z mikrobloga

@moll: twoje rowiesniczki to chyba jakies karyny byly, teraz w dzisiejszych czasach w szkole to kazda dziewczyna sie dobrze uczy, maja same 4/5 i w sumie nigdy bym nie pomyslal ze jakas dziewczyna moglaby byc wysmiewana za bycie kujonka

ale pewnie jestes millenialsem wiec inne czasy
@tylkoponsfw: z millenialsem trafione. Złota okolica i złote czasy. Szczytem dogadania mi było zapytać jak smakuje encyklopedia, bo ponoć całą zjadłam...

Z kolegowania się ze mną cieszyły się najbardziej mamy moich "koleżanek" bo się ich córki przy mnie z ocenami podciągały xD
@tylkoponsfw: przeglądam ogólnie mikroblog, a to dość aktywny tag, jak nie zwrócę uwagi, to odpisze xD

Poza tym po moich przejściach rozumiem całkiem sporo z tego co przechodzicie

A czasami robię to celowo, ale to jak ktoś daje mizoginiatyczne kawałki i jedzie po kobietach
@tylkoponsfw: wtedy panowało równouprawnienie i jechali po wszystkich. A po mnie tak umiarkowanie, bo inaczej nie dałabym zadania domowego spisać :P

I czemu teraz nagle per p0lko? p0laku...
@tylkoponsfw: ja nie rzucam się z pazurami na tag, gdybyś poczytał moje wypowiedzi to jadę tylko po mizoginach i hipokrytach, często fajnie się tutaj rozmawia, jeśli nie wyjeżdżacie z p0lką
@moll: słowo p0lka nie wzięło się z niczego, według mnie to słowo po prostu wyśmiewa zachowanie i roszczeniowość dzisiejszych kobiet

czy według ciebie napisanie, że kobiety lecą tylko na wygląd twarzy i że blackpill to prawda, to jest to mizoginia?
@tylkoponsfw: blackpill to częściowo prawda, sporo z tego pokrywa się z konserwatywnym spojrzeniem na związki, ale z drugiej strony kobiety są mocno demonizowane i jest hiperbola w kierunku wizerunku płytkiej idiotki, a to nie odzwierciedla prawdy. Może kwestia wyrabiania sobie opinii o kobietach na podstawie tindera i badoo...

Wygląd jest ważny, bo to składowa pociągu fizycznego, ale na samym wyglądzie nie zbudujesz stałego związku. I to jest powód dla którego jakimś
@moll: Możesz wymienić, dlaczego blackpill jest częściową prawdą? Co w blackpill'u jest nieprawdą?

Choć to i tak już dużo jak na kobiete, że przyznałaś, że blackpill to prawda a zamiast tego nie prawisz jakichś bluepillowych farmazonów typu weź zimny prysznic albo uderz pięścią w stół
@tylkoponsfw: czasami miałabym ochotę niektórym zasugerować piertolnij się ciężką żeliwną patelnią w ten zakuty łeb xD

Chociażby to - "jak na kobietę"...

Co jest nieprawdą? Postrzeganie wszystkich kobiet jak karyn albo innych pustoglowych lasek bez zainteresowań i głębszej refleksji życiowej, albo uzależnianie sukcesu na rynku matrymonialnym wyłącznie od własnych warunków fizycznych. I wypatrywanie we wszystkich sferach życia wyłącznie przywilejów kobiecych.

Sam język jest też nieprzyjemny i nacechowany negatwnie w kierunku kobiet
@moll: Po co do mnie z agresją wylatujesz? Przecież to nie moja wina, że 99% p0lek mówi, że blackpill to kłamstwa i prawią jakieś bluepillowe gówna, że charakter najważniejszy albo prysznice i uderzanie pięścią w stół.

Ty jako jedyna p0lka od dawna przyznałaś, że blackpill to prawda, więc napisałem, że jak na kobietę to mnie aż zaskoczyłaś.

Wszystkie kobiety postrzegane są jako karyny bo tak właśnie się zachowuję 99% kobiet, oczywiście