Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 46
29 630 + 77 = 29 707

Wycieczka zobaczyć i przejechać się dwoma nowymi wiaduktami w Łochowie ¯(ツ)/¯ Oprócz tego sporo innych zakamarków tego miasta, plus 3 nowe graffiti. Ogólnie dużo się zmieniło w tym Łochowie w ostatnich latach, pamiętam moją pierwszą rowerową wizytę tam, to wkurzałem się, bo nie mogłem znaleźć nigdzie ławki, czy jakiejkolwiek miejscówki na przerwę XD A teraz wypasiony park z rzeźbami, nowy plac przy dworcu itp.

#rowerowyrownik #gravel

Skrypt | Statystyki
SnikerS89 - 29 630 + 77 = 29 707

Wycieczka zobaczyć i przejechać się dwoma nowymi wi...

źródło: comment_1644682797IjLEoUS36UQ5Cc9ed5RCuu.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@SnikerS89: pamiętam Łochów z lat 70-tych, wtedy dopiero to była dziura prawdziwa! Jedna gospoda GS, typu mordownia i to wszystkie rozrywki tego miasteczka.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Polczlowiekpolzakolak: No nie tak dawno jak na moje postrzeganie, chyba w 2020 to robili :) Akurat jak odwiedzam rowerem Łochów, to często zajeżdżałem do tego lasku, bo kilka lat temu właśnie tam była jedyna ławka jaką znalazłem wokół centrum ( ͡° ͜ʖ ͡°) I dopiero rok temu w zimie pierwszy raz trafiłem tam po remoncie.
  • Odpowiedz
@Mindfock: Cateye x3 rapid. Dosyć droga, ale mruga mi tak non stop od kilku lat, śnieg, deszcz, bez znaczenia, bateria bardzo dobra. Brałbym jeszcze raz taką samą (tylko nie polecam wersji kinect)
  • Odpowiedz
@xqwzyts: Hah jasne, na ich miejscu już bardziej bym liczył, że do paki wezmą tego burmistrza, czy tam starostę, który zmienił decyzję. Szanse marne, ale na pewno większe niż na zburzenie wybudowanego wiaduktu XD
  • Odpowiedz
@Krukct: Na pewno bardziej sztywne, mniej pływające, uginające, zwłaszcza przy mojej zawyżonej wadze ¯\_(ツ)_/¯ No ale z drugiej strony, przy moich prędkościach i turystycznej jeździe, to jakaś kolosalna poprawa to też raczej nie była. Coraz bardziej odczuwałem te pływanie, pewnie jakiś serwis, czy wymiana piast nadchodziła, to żeby nie inwestować w te stare, wymieniłem od razu całość.
  • Odpowiedz