Wpis z mikrobloga

Wszystkie filmy/seriale ze zdjecia to sa takie typowe papki dla Amerykanskich pół-debili i dla Euro i Azjo-slavów dla których zachód i ich marki to wyznacznik „prawdziwe cywilizacji”.

Dlatego Chiny wygrają ten wyścig.

Swoją drogą Korea robi juz powoli lepsze filmy niz Holywood.
@tindeRoman: Star Trek to oprócz Picarda animacja Lower Decks, która ma fajny klimat i humor, przy czym wiernie choć na luzie trzyma się uniwersum. Star Wars fabularne obecnie stoi serialami w których głównymi bohaterami są faceci. Co nie zmienia faktu, że baaardzo irytuje mnie wciskanie na siłę "super niezależnej silnej i w ogóle zajebistej"
kobiety w roli protagonisty.
@tindeRoman: Facetów w Czerni z tego co pamietam, to przed premiera tego ostatniego cuda były raptem dwie części, (z których druga była fatalna) plus calkiem sympatyczna kreskówka, wiec pasują do tego obrazka dosyć średnio.

A co do disneyowskich Star Warsów to chciałbym, żeby ich #!$%@? dało się sprowadzić tylko do beznadziejności postaci Rey ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@tindeRoman: problemem jest #!$%@? lenistwo korporacji. Tak jestem z tych ktory ma problem z czaenymi elfami. ALE tez jestem z tych dla ktorych Blade to Wesley Snipes a Manci Black bez Willa Smitha to go gowno. Jesli postac jest w jakikolwiek sposob zaprojektowana i sensownie wprowadzona to jak dla mnie jest zajebiscie. Jesli postac jest po prostu na sile "uczaeniona" albo "ukobiecona" to #!$%@?. W najnowszym spajdermanie szczerze czekalem a chociaz
@tindeRoman: Star trek Discovery to jedyny jaki toleruje z całego tego świata, wiec się zdecydowanie nie zgodzę.

Tak samo Batwoman, 1 sezon był fatalny, ale po zmianie aktorki to był jeden z lepszych seriali tego uniwersum.
@JaktologinniepoprawnyWTF
@Paczek_w_masle przecież Burham w Discovery to była w wielu momentach tak idealna że się w palę nie mieści. A jak coś skopała no to zaraz przecież udawało się naprawić i skopała tylko dlatego, że nikt inny za nią po prostu nie potrafił nadążyć z myśleniem.

Generalnie zrobili z niej takiego Boga, że żaden poprzedni bohater nie ma do niej podjazdu. Inteligentniejsza od całej reszty.

Do tego trzeba dołożyć Tilly która zwyciężała
@tindeRoman: Ja jestem ciekawy jak bardzo zróżnicowaną i kobiecosilną wymyślą obsadę gdy powstanie wreszcie jakiś reboot Stargate. I czy zamiast bawić się po prostu w eksploratorów będą pouczać mieszkańców innych planet. ;)
@Paczek_w_masle ale tylko damsko - damskiej albo damsko - homoseksualnej. Męska zawsze jest bleh i nie istnieje.

Generalnie mieli tam takie opcje ze Star Trekiem. Mogli zrobić wszyatko. Poszli tak po bandzie, że lewicowy fandom nawet zaczął narzekać. A to już jest sztuką XD

@miki4ever To całe uniwersum jest na tak tragicznym poziomie że ta Batwoman i tak nic nie zmienia czy z 1 czy 2 aktorka.
@tindeRoman: Z tym zabijaniem franczyz to bym nie przesadzał, większość to były sequele robione po latach. Bez nich te franczyzy dalej by były martwe. A jeśli masz na myśli, że stare filmy miały jeszcze grono wiernych fanów, to chyba nowy #!$%@? film nie skreśli w ich oczach starych dobrych.