Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jatylkozapytac: absolutnie najlepsza nielegalna substancja jaką do tej pory miałem okazję spróbować
- euforia nie tak intensywna jak po emce ale wystarczająco duża żeby było super
- jest psychodelia, ale łatwa do ogarnięcia i nie ryje bani, można się cudownie zatopić w muzyce
- nie ma po niej trzech-czterech dni kaca i deprechy jak po MDMA albo krysztale
- przyjmowana w postaci pigułek nie niszczy nosa
- łatwo dostać
- tania
  • Odpowiedz
@MARClN: Ciekaw jestem jak to przychodzi, ja się boję zawsze że będzie przypal i z listem bagieta przyjdzie xD jak masz jakieś zdjęcie z neta jak to przychodzi to możesz podesłać i jakieś protipy co do zamawiania na pw
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CiemnaStronaCzlowiekaa: Wydaje mi się że to zależy od osoby, sam testowałem okolice 15-20mg i mogę polecić. Najrozsądniej zaczynać od mniejszych dawek i potem ewentualnie je stopniowo zwiększać.

Powyżej 30mg bym nie szedł bo wtedy u niektórych może się za bardzo nasilić psychodelia.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MARClN: Próbowałem 10mg oralnie z laską, ale oczekiwaliśmy tego samego efektu jak przy emce-wymuszonego libida. Ale i tak spoko było (bez seksu). Później wyczytałem że libida nie ma, ale jest straszny przyjemny seks xD.

Jakiś czas później samemu z nudów w weekend wziąłem sniffem 20mg(był to mój 1 raz jeśli chodzi o wciąganie czegokolwiek) a sniffem bo chciałem mieć krótka fazę i mocna.

I była mocna, za mocna #!$%@?. Od razu
  • Odpowiedz
@CiemnaStronaCzlowiekaa: No racja, nie dodałem, że mówię o przyjmowaniu doustnym. Donosowo nie próbowałem z paru powodów:
- z tego co wyczytałem w necie i z relacji znajomych dowiedziałem się dokładnie tego o czym piszesz: że jest to mega nieprzyjemne, boli, piecze, morda puchnie, oczy łzawią, z nosa się leje
- nie miałem nigdy styczności z 2cb w formie proszku, bo o niego już jest trudniej. Jedyna forma jaką miałem to piguły.
  • Odpowiedz
Próbowałem 10mg oralnie z laską, ale oczekiwaliśmy tego samego efektu jak przy emce-wymuszonego libida. Ale i tak spoko było (bez seksu). Później wyczytałem że libida nie ma, ale jest straszny przyjemny seks xD.


@CiemnaStronaCzlowiekaa: 2c-b to nie mefedron po którym masz ochotę wyruchać krzesło, raczej wzmacnia doznania, a w odpowiedni nastrój trzeba się już wprowadzić we własnym zakresie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ponadto 10mg oralnie to dość
  • Odpowiedz