Wpis z mikrobloga

żeby nie było, że zaniedbuję mirko to opowiem dziś małe #niecoolstory. W #licbaza #!$%@?łam arkusz maturalny na hiszpańskim, złapałam fenomenalna ocenę za interpretację twórczości Staffa a na matematyce błysnęłam niekonwencjonalnym rozwiązaniem zadania z trygonometrii. Miny nauczycielek, które tak bardzo lubią nazywać mnie arogancka i bezczelna i przy każdej możliwej okazji stawiają niedostateczne były bezcenne i dla takich (i nie tylko) chwil warto żyć! :D

Ponadto mamy piątek, a ja nie muszę iść do pracy więc to kolejny plusik dnia dzisiejszego a żeby nie było zbyt nudno, zrobię nawet #pokazmorde w pracowniczym outficiku. Ależ jestem dziś radosna, przełamuję dekadentyzm niczym wyżej wymieniony twórca poezji polskiej...

#coolstory #nicwaznego #dobryhumorzawszespoko #heheszki #licbaza
infantylnie - żeby nie było, że zaniedbuję mirko to opowiem dziś małe #niecoolstory. ...

źródło: comment_1P5OWRtFnfMkBsiaTdIrx4hqtYyOdrDD.jpg

Pobierz
  • 54
@infantylnie: Spoko i tak nie zdasz ;p nie no żart ;p ja tam byłem uważany za lenia ;p jak na moje lenistwo niezłe % załapałem na maturze ;p nie narzekam (btw. żałuję że nie pisałem rozszerzonego angola bo pewnie bym ładnie napisał ale stwierdziłem, że co ja się w rozszerzenia bawił będę jak mi to do niczego nie potrzebne - smuteczek)