Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś przeglądający te hasztagi #praca #rozwojosobisty #wlasnadzialalnosc #wlasnafirma #dzialalnoscgospodarcza może mi doradzić? Znalazłem się na rozjeździe życiowym. W skrócie - mam 33 lata i nie wiem co ze sobą zrobić, żeby mi się lepiej żyło. Studia, kursy, doświadczenie nie pozwalają mi zarabiać tyle ile bym chciał, zmiana pracy nie jest rozwiązaniem na dłuższą metę bo w zasadzie branża, w której pracuje nawet do końca mi się nie podoba i nie jest przyszłościowa (przynajmniej dla mnie). Mam parę pomysłów własnej DG ale jak zwykle strach i w głównej mierze brak kasy na start przeszkadzają mi, żeby zrobić zdecydowany krok w tym kierunku. Myślałem również nad jakimś totalnym przebranżowieniu się ale zaczynanie od zera to jest znowu kiepska kasa i trudności z tym związane. Jednak czuję, że życie wymyka mi się z rąk bo powoli. Mimo starań wstaję, pracuję i egzystuję jak w dniu świra, mając poczucie, że więcej w życiu już nie osiągnę. Tak naprawdę najwięcej brakuje mi czasu. Czy ktokolwiek z was zrobił w podobnym wieku zdecydowany krok ku zmianie swojego życia i może się podzielić ze mną swoimi spostrzeżeniami? Może macie jakieś propozycje zawodu/branży w której można by się rozwijać, tak aby lubić to co się robi? Lubię sport, wszelkie aktywności, na które niestety nie zawsze mam czas... od małego chciałem zostać lekarzem, lub strażakiem - co wiem, że odpada w tym wieku. Lubię majsterkować. Taguje jeszcze #depresja żeby być z wami uczciwym

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62067ced5137d8e1c2980229
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 3
  • Odpowiedz
propozycje zawodu/branży w której można by się rozwijać, tak aby lubić to co się robi?


@AnonimoweMirkoWyznania: ale po co to łączyć. Rozdziel zarabianie pieniędzy od przyjemności. Rozróżnij że zarabianie to nie jest pracowanie. Potrzebujesz dopływu pieniędzy a nie pracy.
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania ja rzuciłem pracę rok temu i założyłem firmę, przez 9m #!$%@?łem się żyjąc z oszczędności 3m temu zacząłem już poważnie działać i próbować robic biznes w kilku branżach gdzie nie musze wydać więcej niż kilka stów. Udało mi się podpisać kontrakty i zorganizować pracowników (bezkosztowo). Wystartowaliśmy, szacuje ze w lutym będę miał 10k zarobku a w marcu około 30. Polecam, wystarczy chcieć i działać.
  • Odpowiedz