Wpis z mikrobloga

@plasq: Nadal czekam wczoraj dostalem tez maila o tresci (Towar jest w tej chwili niedostępny na naszym magazynie logistycznym - wysyłka zamówionego produktu zależna jest od dostępności zapewnionej przez producenta, przez co nie możemy jednoznacznie wskazać daty wysyłki.) Ciekawe czy bedzie w tym tygodniu...
@opaltipsa: zamówiłem dzisiaj ps5 i widnieje i formacja

„ Aktualny status
Cały nasz zespół stara się skompletować Twoje zamówienie. Zamówionego produktu aktualnie nie posiadamy na magazynie i czekamy na dostawę od producenta. Jak tylko termin realizacji dostawy zostanie ustalony, niezwłocznie poinformujemy Ciebie mailowo.”

Szkoda że nie napiszą na stronie że nie posiadają produktu na stanie
@crs333: Dalej czekam od 9.02 nawet mi się tam już nie chce dzwonić na tą infolinie i pytać a jak składałem zamówienie miałem dostępność 48h albo sie doczekm albo zwrot kasy
@opaltipsa: dziwna sprawa, digitale mają chyba lepszą dostępność niż te na płyty.
Dzwoniłem do nich, dostałem info że najbliższa dostawa jest dziś (18) i w środę (23).
Chciałem dostać konsolę jak najwcześniej, bo akurat skończyłem sesje pisać i chciałem ograć Horizona a tu dupa. Jutro rano zadzwonię żeby się upewnić i najprawdopodobniej zrezygnuję.