Wpis z mikrobloga

@sentry3108: @opaltipsa: ja tez z regionalne i DS zamowilem. Taki tylko był we wtorek dostępny. Ale mi akurat przypasował, bo w fife gram od września a pada dokupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i zobaczymy czy te maile będą znaczyły ze na serio dojdzie po weekendzie…
@crs333: dostałeś maila pewnie dlatego, że była ta dostawa dzisiaj. #!$%@? mać, to se pograłem w Horizona >:[ gdyby nie ten #!$%@? egzamin w 2 terminie jeden to już może bym sobie popylał za maszynami z łukiem
@sentry3108: nie wiem o co chodzi ja też dzwoniłem bo się trochę wnerwiłem i powiedzieli że w poniedziałek będą mieć dostawę i robia wysyłkę według zamówienia , czyli oni sami nie wiedzą co mówić jak nic nie dostanę to też anulacja bo kasa zamrożona już mi się powoli odechciewa tej ps5 :)
Wczoraj byłem przejazdem zajechałem do neonetu i poprosiłem goscia aby sprawdził mi moje zamówienie czy u niego w systemie wszystko sie zgadza i był bardzo zdziwiony że tak długo wisiał status (czekania na kompletowanie towaru) ale sprawdził zamowienie i dzisiaj status zmienił mi się na „oczekujące na weryfikacje”

Polecam @opaltipsa wybierz się jak masz w okolicy stacjonarny sklep neonetu to ruszą twoje zamówienie bo z ciekawości pytałem gościa jak wygląda sytuacja z
@opaltipsa @Arkoarko dzwoniłem i status "oczekuje na weryfikację" w moim przypadku znaczy, że konsola przyjechała już do magazynu i czeka na weryfikację opiekuna. Pani konsultantka powiedziała, że wszystko wskazuje na to że konsola wyruszy do mnie w poniedziałek.
@Arkoarko: Byłem w sklepie dzieki za pomysł dowiedziałem się że nie ma pada do zamówienia niebieskiego i czekają na niego tym razem. Właśnie anulowałem zamówienie bo to nie ma sensu czekać w nieskończoność , jak dzwoniłem to pani powiedziała że nią ma konsol haaa :) wam pewnie dojdzie wszystko ja poprostu miałem pecha dzieki że byliście ze mną @sentry3108: @crs333:
@opaltipsa: Szkoda, trochę śmierdzi mi ta sytuacja z dodawaniem na stronę zestawów których nie mają i kłamanie z dostawą od 3 do 7 dni. Nie poddawaj się Mirku, widzę że konsole są dostępne teraz w Media Markcie i Euro, co prawda nie digital, ale może akurat znajdziesz coś dla siebie
Dostałem wczoraj konsole, zapomniałem napisać ;) ale ogólnie nie wiem jak u innych ale u mnie strasznie słychać piszczące cewki w konsoli jeśli jest tryb spoczynku, podczas gier tez słychać ale zazwyczaj dzwięk gry zagłusza ten pisk. Ponoć to wada fabryczna i jednym piszczą bardziej jednym mniej a ja trafiłem na wyjątkowo głośny model z piszczącymi cewkami :D