Wpis z mikrobloga

Jak poderwać Ukrainkę?
Wykupiłem tę wersję tindera która umożliwia mi szukanie par na całym świecie i "poleciałem" na wschodnią Ukrainę.
Parę par z laskami wpadło.
Ktoś porady co teraz?
#tinder
  • 27
  • Odpowiedz
A pójdą na taką chamską ofertę handlową bez jakiegoś zapoznania się?


@sqlserver: spalisz tak dużo par
Chcesz taks ukrainke na dluzej?
W sensie czy chcesz docelowo taka sprowadzic żeby mieszkała z Toba?
  • Odpowiedz
@sqlserver: na pewno nie pisz kretynizmów w stylu, że to ma być wymiana handlowa, takich rzeczy się nie pisze
Sprawa dość problematyczna mi się wydaje w porównaniu do ogarnięcia polki na związek.

Nie widzę innej drogi, żeby popisać z jakąś dłużej, wyczuć grunt, umowic sie na rozmowe video, obczaic czy materiał warty zachodu, podsunąć jakieś tematy czy planowala do Polski przyjechać do oracy itp, no i jej zaproponowac zeby przyjechała do
  • Odpowiedz
@tinder_project:
O Boże, to nie prościej tam pojechać i umawiać się na miejscu ze wszystkimi chętnymi?
Nie lubię podchodów i "związków na odległość" trwających miesiącami.
Wolę szybkie, krótkie akcje.
  • Odpowiedz
@sqlserver: Zależy jaka Ukrainka. Jak mam być z Tobą szczery, to w większości przypadków będzie mega lipa, ponieważ bariera językowa uniemożliwi Wam jakikolwiek sensowny kontakt wykraczający poza zdania typu: co jadłeś, jak się czujesz, aha fajnie dobrze. To potrafi zamęczyć. I mówię to o Ukrainkach które JUŻ mieszkają w Polsce powiedzmy te parę lat. Co prawda teraz poznałem taką, co mieszka już niemal od 20stu lat i z tą to inna
  • Odpowiedz