Wpis z mikrobloga

O dzien dobry kciałem sie odnieść się do ostatniego filmiku obszaru badawczego na temat zmiany miejsca zamieszkania kajora - https://www.youtube.com/watch?v=uEKkPN47-FY

Pomijając o wieeele za długie intro, to wartość merytoryczna materiału jest taka se. Ba w pewnym momencie typ brzmi, jakby chciał przekonać, że nitro to jest samo zdrowie xD Nie podumał tylko, że toluen (swoją drogą nie jedyny składnik rozpuchu) nie oddziałuje tylko i wyłącznie na mózg, ale także na nerki (struś ma pewnie na dzień dzisiejszy wiecej białka w słonowatym niż pudzian w śniadaniu), płuca są też bardzo podrażnione dla jego, wkrótce będziecie mieli dwóch łechaczy na melinie tu tego. No i całkowite odrzucenie możliwości złotego strzału - no to ciekawe jak koledzy szczura zdechli w latach 90-tych xD Szczur jak najbardziej się może zaćpać, nie wyciągając dzioba z reklamówki na czas. Ale większym problemem jest niedotlenie mózgu. Zgoda, nie jest śmiertelne. Ale za parę miesięcy może być tak, że jorek odstawi worek, wejdzie do rudery, spojrzy na miche z breją, łyżkę i nie zczai co zrobić z tymi dwoma przedmiotami (ʘʘ) Ów ewenement medyczny z każdym buchem cofa się w rozwoju, jedynie tempo mówienia mu się poprawiło się. Niekoniecznie jednak wartość merytoryczna, można by rzec że jest gorzej, zdarta płyta pod tytułem "wyprowadzę się niedługo"

Poza tym, typ z obszaru w filmie o janku dawał jakieś dziwne sugestie, jakoby alkohol był gorszy od toluenu, zestawiając ze sobą Łosia i Suchodolskiego, #!$%@?ąc że surowe mięso na magazynie mu nie zaszkodziło.. no debiliz. Tak czy srak, Major jest na prostej drodze do hospicjum jako zesztywniałe warzywo, chyba że mopsik boży i konon go uprzednio ubezwłasnowolnią, a ten pierwszy umieści w DPS-ie. Dziękuję za wypowiedź.
#kononowicz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rudy207: no Obszarek przegina z tą majorofilią. W ogóle boli mnie że każdy redaktor wchodzi w dupe majorowi i mu przyklaskuje zamiast zadawać mu twarde pytania i pomóc w wyprowadzce w jakiś sposób.
Okuratna analiza, a ten kanał jest kolejnym dowodem na to, że jak ktoś się "zajmuje" Szkolną tj. ogląda ją na tyle żeby zacząć coś o niej tworzyć to prawdopodobieństwo bycia odklejeńcem jest bliskie 100% a zdemaskowanie debilizmu takiej jednostki jest tylko kwestią czasu.

Poza tym, typ z obszaru w filmie o janku dawał jakieś dziwne sugestie, jakoby alkohol był gorszy od toluenu, zestawiając ze sobą Łosia i Suchodolskiego, #!$%@?ąc że surowe mięso
@ZBoWiD: tak, wynalezienie ognia i obróbka termiczna mięsa dała olbrzymiego kopa ewolucyjnego jeśli chodzi o rozwój mózgu. Proteiny są kluczowe jeśli chodzi o rozwój i funkcjonowanie układu nerwowego. Co ciekawe warto sobie porównać średnie wyniki IQ dla różnych państw i zestawić je z podażą wysokowartościowego białka w tychże państwach. Niemniej są również teorie, że taki wpływ na rozwój mózgu mogło mieć zażywanie roślin o właściwościach psychoaktywnych
@adolffhq: no właśnie średnio
@Rudy207: od wielu lat nie jem w ogóle żadnych roslin, za to jem regularnie fermentowane mięso, czyli po prostu zgniłe. Używam fermetowanej w sloikach wołowej wątroby, jako naturalnego probiotyku. Ta która zjadlem dzisiaj stoi w mojej lodowce już prawie pół roku. Sprawa jest dosyć skomplikowana, ale ma solidne uzasadnienie naukowe z obszarów biologii czlowieka, biologii ewolucyjnej i paleoantropologii . Jeśli temat cię interesuje poguglaj sobie na poczatek hasło "high meat" i
@ZBoWiD: mięso po obróbce termicznej jest latwiej przyswajalne, a raczej białko z tego mięsa, w tym sensie, że potrzeba mniejszego wydatku energetycznego do jego strawienia. Jednak zniszczeniu ulega przy tym znaczna część witamin z grupy B. Gotowanie pozwoliło na zwiększenie populacji hominidów, bo stali sie bardziej ekonomiczni. Wzrost rozmiarów mózgu w powiązaniu z dietą przypisuje sie przede wszystkim zwiekszeniu udzialu tłuszczów zwierzęcych w diecie. Glowny skladbik mózgu to właśnie tluszcz.
high meat"


@adolffhq: co do high meat, jedno zastrzeżenie:
" There is a huge difference, however, between rotten and fermented: fermentation is a controlled process using specific environmental conditions to grow beneficial microorganisms with the meat; rotting is where the meat has spoiled and is contaminated with harmful microbial life.

While some high meat is simply fermented, others eat completely rotten food. This exposes them to a host of harmful and
@Rudy207: bardzo upraszczając, mięso może stać sie szkodliwe (choć nie musi) jeśli "psuje się" w warunkach beztlenowych. Wtedy mogą w nim rozwijać się potencjalnie niebezpieczne szczepy bakterii. Dlatego ja moja wątrobę w słoikach wietrzę co dwa dni. Najstarsza jaką jadłem miała ok. półtora roku i nigdy nie mialem po niej nawet najlzejszego rozwolnienia. Generalnie wśród paleobiologow panuje przekonanie, ze hominidy rozpoczely swoją droge do sukcesu poprzez przejście na pokarm w pelni