Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Polnischefuhrer: Widziałam kilka takich rodzin, jedna babka z zespołem Orama, dziecko urodziło się bez rączek i z poważną wada serca. Kilka operacji przed 1 urodzinami, a na koniec dziecko dostanie cudowne życie bez obu rąk. Druga babka miała córkę umierającą na mukowiscydozę przed 18 rokiem życia, zrobiła sobie drugie, bo uważała że 50/50 że będzie zdrowe to całkiem nieźle szansę, urodziło się dziecko które zmarło przed 2 urodzinami. Nawet jedna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Onaaa20: a może adoptowała inne chore dziecko po prostu? Nie wierzę że ktoś z takim. Schrzeniem (jeśli jest dziedziczne) zdecydował się na dziecko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Onaaa20:


Ale się #!$%@?łem. To ja rodzinę mojej baby na 3 pokolenia wstecz prześwietliłem pod kątem ryzyka ew. chorób i miałem wątpliwości bo brat ma trochę zakola, a jeden z kuzynów nosi okulary, a typ sobie dziecko z genetycznym kadłubkiem. Jak dla mnie to jest dożywotnia kolonia karna za skrajne okrucieństwo.

@Jin: xD "ech no chciałbym dziecka, ale okulary ktoś nosi :/"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jin: xD bo 72 procent Polaków ma wadę wzroku. Idąc twoim tokiem myślenia ludzie powinni przestać się rozmnażać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jin: czy antynatalisci głoszą, że istoty zyjaxie umierają, czy mówią, że życie nie ma sensu, bo życie to cierpienie?
  • Odpowiedz