Wpis z mikrobloga

Jest takie powiedzonko, że do siedmiu razy sztuka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od rozpoczęcia kursu zeszło mi prawie rok i bardzo cieszę się, że w końcu mam to za sobą, bo trochę kłuło w ego, że 22-letni chłop nie ma prawka. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Za pierwszym podejściem jeździłem prawie godzinę i oblałem 300 metrów od WORD-u, a później to już równia pochyła - morale dosyć mocno podupadły. Do wszystkich Mireczków i Mirabelek, którzy też nie mogą zdać - do skutku, w końcu wyjdzie!
#prawojazdy #chwalesie #wygryw
Fronklon - Jest takie powiedzonko, że do siedmiu razy sztuka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od rozpocz...

źródło: comment_1644530674pgZyQaz7fKREc4LDcK0Nfa.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ktoś 7 razy źle znosi stres, to na zwyklym, większym rondzie w real life się zesra.


@Mekeke2: Stres na egzaminie na prawo jazdy jest bardzo specyficzny. Mam 3 dychy na karku, a ten egzamin był najbardziej stresującą rzeczą w moim życiu. Stres pierwszej samodzielnej jazdy, czy jakiejś sytuacji na drodze był dla mnie nieporównywalnie mniejszy. Za drugim chyba samodzielnym wyjazdem właśnie zagubiłem się na większym rondzie. I co? I
  • Odpowiedz
@Fronklon: Witam w klubie zdałem za siódmym, na nowych chorych zasadach, wkrótce będzie też C+E. Dodam że lata wcześniej gdzie prawko kosztowało 600 zet zdawałem na corsie B i zdałem za pierwszym, dziś to jest dramat. Ważne gdzie zdajesz na śląsku jest spoko ale Częstochowski WORD jest kpiną,średnia zdawania to zazwyczaj jest 6-8 raz !!!
  • Odpowiedz