Wpis z mikrobloga

można czuć wstyd. Bo żyje w kraju w którym idioci mają prawo głosu i wybrali rząd który dąży do odnowienia PRLu czyli ustroju w którym na, szczęście nie miałem okazji żyć ale dużo się o nim uczyłem.


@OCIEBATON: W jakim europejskim kraju idioci nie mają prawda głosu? Przecież rząd takiej Francji czy Hiszpanii to też patologia wybrana przez głupi motłoch który stanowi większy % społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Zazdroszczę i też coraz mocniej rozważam. Szkoda mi stabilnej sytuacji, mieszkania i w niedługiej perspektywie domu. Ale życie z władzą i pseudoelitą promującą debilizm boli i nawet po zmianie władzy długo z tej mentalności nie wyjdziemy.

Powodzenia!
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: przepraszam, nie chcę Cię urazić ale... od osoby która pisze o tym, że "równia pochyła się toczy", narzekanie na nienaukowe podejście i brak wykształcenia wśród rodaków, brzmi bardzo... nie na miejscu.
  • Odpowiedz
@Nie_jezdze_taksowkami: W sensie te 40%, które zabiera Unia, ale jednocześnie zostaje w budżecie rządu który przewala ją na bombelki?

@OCIEBATON: Nie wracaj, sam chciałbym stąd wyjechać ale nie chce być zbyt daleko od rodziny. Ciężko się żyje w kraju w którym każdy życzy Ci źle i w którym dla ludzi 100 euro jest ważniejsze od wolności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OCIEBATON: w sumie skoro wstydzisz się być Polakiem bo debile siedzą w Tv i polityce to dobrze, że wyjeżdżasz. Tam też będziesz nieszczęśliwy bo takim ludziom jak ty nigdzie nie będzie dobrze, jeszcze zapłaczesz za krajem.
  • Odpowiedz