Wpis z mikrobloga

@Xtreme2007: kiedyś na angielskim w gimbazie mieliśmy takie zadania z historyjka do odegrania i miałem udawać chorego. No to udawałem. Nauczycielka wstawiła mi uwagę "uczeń udaje psa na lekcji". Potem wychowawczyni to skreśliła xD
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Punktacja jak w chińskim systemie oceniania obywateli XD Jak chodziłem do gimnazjum to kilku chłopaków z klasy prześcigało się w liczbie uwag. Chyba jeden z nich miał ich na koniec roku sto kilkadziesiąt xD Nie byli to jacyś patusy, po prostu mieli luzackie podejście i wywalone w opinie nauczyciela. I takie podejście powinno mieć każde dzieckoTrzeba zwalczać ogień ogniem
  • Odpowiedz
I takie podejście powinno mieć każde dziecko


@Indoktrynator: Mam nadzieję, że nadal masz 12 lat, bo nie dorosłeś. Co to za prześciganie się w uwagach, szkodzeniu innym, szkodzeniu nauczycielom? Jesteś z tego dumny? Dosłownie jak te baby na portalach randkowych które chwalą się że są wredne i złośliwe. Tak, to patusy, jak i te baby też.

Trzeba zwalczać ogień
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: fake, komu by się chciało tak precyzyjnie opisywać, poza tym większość ludzi przemilczy niewygodne fakty czyli co dziewczyna tutaj powiedziała
  • Odpowiedz