Wpis z mikrobloga

@Roger_Casement: jakby to powiedziała pani Engelking ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślę, że to było zderzenie się dwóch zupełnie różnych płaszczyzn. Ta śmierć za Trumpa wynikała z całkowitej niemożności porozumienia. Za Bidena to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna – śmierć jak śmierć, a za Truma to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z najwyższym, czy nie wiem, w jaki sposób
  • Odpowiedz
@SpasticInk: no tak było, nie zmyślam xD Nie reprezentujesz żadnej opcji politycznej, dlatego się koncertowo zesrałeś jak tylko padło nazwisko Trump i nie jesteś w stanie napisać nawet jednego zdania w obronie "dziadka", ale za to jesteś w stanie stwierdzić, że ktoś trolluje, bo zadał pytanie xD No ale najważniejsze, że nie reprezentujesz żadnej opcji XD
  • Odpowiedz
@ChacharZWarszawy typie, nie mamy o czym dyskutować, więc po wuj ty do mnie w ogóle piszesz xD
Zwal sobie do Trumpa i Bidena albo idź się wykrzycz w poduszkę, czy coś, może ci ulży.
Tymczasem rozgość się pajacu na czarnej ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@ChacharZWarszawy: rozmawiasz z najprawdopodobniej opłacanym ruskim trollem. Sra typowymi hasłami ruskiej propagandy, którymi się obnażają przez swoją głupotę, bo kto w Polsce pisze o Kamali Harris, gdy jest wspomniane coś co powiedział Biden? Kto w ogóle wymyślił zbitkę nazwiska prezydenta i "demencja"?

Te pojęcia istnieją tylko w skryptach ruskich trolli.

Dlaczego te same nicki non stop trollują i dezinformują w temacie szczepionek?

Ci antypolacy powinni mieć zakaz wjazdu do kraju
  • Odpowiedz