Wpis z mikrobloga

Od dłuższego czasu cały czas chciało mi się pić, od około miesiąca mam też dziwne kołatania serca - byłem u kardiologa, wszystkie badania w porządku, echo serca itd. W poniedziałek na wszelki wypadek zakładam holter. Badania krwi i reszta pod kątem serca też w porządku. Alkoholu nawet nie spożywam od ponad miesiąca.

Dzisiaj rano po przebudzeniu czułem suchość w buzi, wziąłem dwie tabletki magnezu i tak intuicyjnie sięgnąłem po szklankę wody z solą (kiedyś praktykowałem, ale zapomniałem o tym). Po wypiciu takich dwóch szklaneczek z dodatkiem soli (około 10 g łącznie) i odrobiny miodu poczułem przyjemny ucisk w głowie, poczułem się trochę senny, potem ogarnął mnie przypływ energii i dosyć mocny głód.

Zjadłem sobie śniadanie, nie suszy mnie, lege sb i piszę ten wpis. Czy takie szarpanie serca może być przez niedobór jodu i odwodnienie? Zamówiłem jeszcze cytrynian magnezu + potas na wszelki wypadek. #keto #lowcarb

Załączam część zestawienia mikro, trochę się zapomniałem na redukcji, zwracając uwagę tylko na makro.
Pobierz lukratywny - Od dłuższego czasu cały czas chciało mi się pić, od około miesiąca mam t...
źródło: comment_1644496617mD2B4Ny4SGWbdvRbWvKwvp.jpg
  • 17
Chyba nie muszę mówić że mikro masz tragiczne. Potas to raz, więc dużo warzyw, a dwa to miedź, bo bez tego będą Ci wypadać włosy, magnez też ważny, ale co ciekawe w kawie jest go dużo. Selen - kup sobie orzechy brazylijskie, 3-4 sztuki dziennie wystarczą.
@Fbubepe: ja już nawet d3 nie suplementuje, bo jestem w stanie z pożywienia dostarczyć - 5 jajek dziennie lub co 2 razy w tygodniu większy kawałek tłustej ryby albo raz w miesiącu wątróbka z dorsza (która o dziwo nie jest taka ohydna)