Wpis z mikrobloga

@ElTalento: poczekaj az cala akcja sie skonczy :) bede kupowac kolejne spolki ogolnie na akwizycje mam 50mln zl. interesuje mnie wszystko co bedzie łaczone z blockchainem, to długofalowa strategia. Ja nie mowie CI co masz ze swoja kasą robić. Pakuję tam własną :) w koncu jestem investorem spekulantem i robie to w swój wymyślony i opracowany sposób. Zawsze możesz zashorcić i wyjaśnić mnie na rynku.. adres znasz :) mow ile chcesz
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: no nie sprzedaję :) spekuluje na rynku. Od wyrywania kasy dla mnie jest rynek. Jeśli czujesz sie na siłach by rozegrać coś przeciwko mnie na rynku zapraszam. Ani Ty ani ja nie jesteśmy tu po to żeby tracic na rynku. Co do moich akcji każdy z was je może przeprowadzać.. jest sporo spólek o niskiej kapitalizacji w które można zainwestować z pocałowaniem ręki.. jeśli nie umiesz to sie nie wypowiadaj
  • Odpowiedz
@picasssss1: nic nie sprzedałem :) wiec gdzie tu masz opychanie.. łatwo mogę CIe wyjaśnić w pierwszym lepszym sądzie, jeśli wydaję Ci się ze jestes anonimowy w sieci to Ci sie tylko wydaje. Co do prawa .. każdy moze kupować i sprzedawać na rynku co chce.. na tym polega wolność i jest to dozwolone prawnie :) i powtarzam wara od moich spółek.. nie rozumiesz o co jest gra nie wchodź bo ja
  • Odpowiedz
@picasssss1: a co myslisz ze pozwole zebys klamal na moj temat i wymyslał. nikt Cie nie straszy tylko latwo moge Cie wyjasnic i jesli myslisz ze anonimowosc na wykopie Cie chroni to się mylisz .. zapłacisz na dom dziecka i skończy sie kozaczenie - " plebs kupuje a on opycha papier frajerni" za te słowa do sądu i sie przekonasz kto ma racje... wiec uważaj z kłamstwami ja nie mam problemów
  • Odpowiedz
@picasssss1: nikogo nie naganiam . .sam kupuje wykładam swoja kase.. i mowie jasno to jest tylko moje i spierd.. z mojej spółki znajdź sobie swoją.. a jak nie rozumiesz ze po przekroczeniu 5% trzeba o tym poinformować to chyba na giełdzie jesteś jeden dzień marik1234 :)
  • Odpowiedz
@rafalzaorski: Co Ty Rafał taki aktywny jesteś? Wykopków chcesz wyjaśniać? Tracisz energię i czas bo jeden random z drugim w małym wpisie sobie coś tam #!$%@?? Poważnie w głowie Ci siedzi taki wykop? Zrozumiałbym Cię gdyby ktoś napisał art i miał 250k odsłon.

Wykop to nic nie znaczący portal ze śmiesznymi obrazkami i bandą przegrywów. Nie trać na nich czasu.

Mnie nie musisz szukać z detektywem, jak coś pisz priv. Elo!
  • Odpowiedz
@ostatniwrankingu: e tam wyjaśniać, po prostu oferuje każdemu sprawdzenie bzdur które na mnie wypisują i BET czy mają rację z wygraną na dom dziecka albo inny cel charytatywny.. wiele głupot o mnie można gadać ale nie kłamstwa.. poza tym zapraszam na złota można sobie sprawdzić potwierdzić a jak ktoś nie chce to znaczy ze trzeba konkretnie typka wyjaśnić.. a że wykop przegladam czesto to czemu i tu nie odpowiadać :) na
  • Odpowiedz